• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

problem oko mjerenja drva

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,195
Logicno kad si bacal na prikolicu ostajalo je vise zraka....a kod slaganja prazan prostor izmedju cjepanica se smanjio...i sada jos detalj...koliko je to bilo u "trupcima" kubika cca 5.6 m3(?!)
 
  • Like
Reactions: H&S

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Meni je najgore kada idem pomoći prijateljima(samo ruke) pa izvade neke kineske motorke koje jedva upale, tupe kao da su kamen rezale, turpije stare par godina tako da se lancem motorke ustvari brusi turpija a mene samo hladni znoj oblijeva pri pogledu na posao.
Motorke gore od napora dok režu većinom neke suhe prnjarije ili debelo drveće.
Glavno je u šumi kvalitetna motorka, lanac oštar kao britva i nove turpije. Bez toga trgaš sebe i motorku.
Moji su zato svi navikli da mi više niti ne nude svoje pile, čak i dok nisam krenuo sa novim pilama radio sam samo i isključivo sa svojim, osim ako baš nemam drugog izbora
 

Najnoviji postovi

Na vrh