• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problemi s traktorskom prikolicom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Koja je razlika prikolica s oprugama il s fiksnom osovinom? Ako maknem opruge s time bi je spustio cca 10 cm,al neznam kolko je to pametno?!
Po meni nije, ako voziš po cesti i većim brzinama.
 

Nino2507

Član
Tu od
11 Lip 2020
Poruka
34
Po meni nije, ako voziš po cesti i većim brzinama.
Prikolica ce se koristit za prijevoz mini bagera ,zemlje i sljunka... Tj iskopi i navozi,i prrijevoz materijala, ne trebam ni traktor ni prikolicu za poljoprivredu ..
 

Nino2507

Član
Tu od
11 Lip 2020
Poruka
34
Da,prije imao tomo vinkovic,kaj ionak nije imalo smisla... Al kolko vidim budem moro i taj zamjenit i uzet nesto s prednjom vucom i bar 3-4t tezine jer je i taj polako pre mali i pre lagan za takvu prikolicu a pogotovo jos i za bager od 5 t na njoj...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Za utovar bagera ti i ne trebaju utovarne rampe jer se on može bez toga utovariti i istovariti.
 

Nino2507

Član
Tu od
11 Lip 2020
Poruka
34
Da,ak uzmem neki od 5 t kaj i planiram koji ima puno duze gusjenice,al ne i s ovim od 1,5t koji ima gusjenice 1.3m duzine da ga natovarim na prikolicu od 105 cm visine... Moguce je ,al je sam pita je vremena kad ce te blato il nest drugo sje... pa ga skipas dole...
 

Nino2507

Član
Tu od
11 Lip 2020
Poruka
34
Definitivno,i puno sigurnije... Uvjek se moze nac nesto da te zezne... Al ak nema rampi i bez njih se moze za silu...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Ma jok,,, ove će možda i mene da nadžive,,, biran je materijal..
konstrukcija profil 50/40/3 mm,, onda rebrasti lim 2/3 mm--
a povrh svega vrhunski majstor,,,
e sad se samo pitam za pituranje,,,
predlažu mi onu farbu tri u jedan,,,
volio bi čuti mišljenja i vaša:ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Tri u jedan? Hammerite?
Ja bi radije klasiku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh