• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Trebam pomoć, pošto sam potpuni tukac za ovo, a ne znam gdje da se informiram. :mad: Čitao sam i tražio po netu, ali ništa konkretno da pronađem, tj. ono što mene zanima, većinom samo pronalazim razne pravilnike. Vjerujem da ima ovdje Vas koji ste već ovo radili. :icon_e_smile:

Ne znam dal se može šta dobiti za ovo, ali uglavnom gradim novu staju. E sad neće to biti velika staja, trebam za jedno 40 grla.

E sad mene zanima kome da se obratim, da vidim dal se to uoće može, kome treba poslati dokumentaciju, predpostavljam da za to treba neka posebna firma.

Isto tak sam pročitao da se 50% sredstava vraća za kupnju nove poljoprivredne mehanizacije.

Kome da se obratim za informacije, tj. kome se opće to šalje? Bilo kakva pomoć je dobrodošla.

Edit: Samo da se nadovezem da sam ja mladi poljoprivrednik, ne znam dal to imam kakve prednosti.
 
Posljednje uređivanje:

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
nikome se nemos obratit,,jel natjecaj nije pusten,a kad bude,znat ces,strpljenja,,,,bar za to sto ti pitas,,:eek:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ne bude ništa od tih novaca,naši nesposobnjakovići su htjeli progurati program za velike igrače,pa nam je vraćen natrag na doradu...
A sada im se nikam ne žuri,budući da to nisu novci za Todoriće,Gavriloviće,Tedeschije...to je lova za "stoku sitnog zuba",a oni u ovoj državi nisu bitni,jer bi mogli postati konkurencija ovima koje sam prije naveo...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A šteta, Pipunić je imao velike planove, taman se počeo kur.čit po novinama s idiotarijama poput ove genijalne od neki dan: http://www.glas-slavonije.hr/252768...sliku-Slavonije-i-zaposliti-na-stotine-mladih
Dok god su ovakvi kreteni iznad nas i njihovi interesi iznad interesa naroda, nema nam napretka. A bit će tako dok god ih mi biramo. Ovaj krebil je prije dolaska ove vlasti financirao HDZ, a sad je prešao na HNS. I to nikome ne smeta i narod opet glasuje za njih. E pa onda nema para od EU-a, nisu oni glupi da finaciraju lokalne šerife, politikante i demagoge. A bome ni one koji ih biraju.
 

filip81

Novi član
Tu od
13 Ožu 2014
Poruka
4
Ima konzultantskih firmi sve više, pomažu što se tiče dokumentacije ect... Ako se nude novci treba se prijaviti sa dobrim projektom, neće se ni pola iskoristit. Šteta.
In@gra je jedna od nekih
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ova država se svojski potrudila da se ne možeš prijaviti,jer program ne postoji,odnosno nije prošao europsku komisiju...vraćen je na doradu...
Nije nikome u interesu da seljaci postanu bogati,lakše se njima manipulira i ucjenjuje sa otkupnom cijenom kad su siromašni...
 

filip81

Novi član
Tu od
13 Ožu 2014
Poruka
4
Navodno bi prvi projekti trebali oko 4mjeseca biti odobreni-odbijeni. Već u 9-om mjesecu bi trebala lova sjedat.
Vidit ćemo
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja dobivam od tvrtke EU-projekti izvještaje, ali i to je dosta neozbiljno. Pošto imam više opcija, nije mi bitno hoće li biti poljoprivreda, prerada hrane ili obrada metala, prvo su me preusmjerili da razmislim o tome. Onda kad sam im detaljno napisao što mislim nisu mi odgovarali ohooo. Pošaljem mi mail opet, pa kažu da nisu stigli, a i da su bili zatrpani mailovima. Aj dobro. Onda kažu da će se sredstva preusmjeriti na poplavljene krajeve. Ok, nije ni to problem. Onda pošalju pozivnicu za neki njihov seminar o sredstvima za poljoprivredu, koji se, naravno, održava u Zagrebu. 29. listopada. Pa reko, je vam i termin, ko prstom u g.ovno... Sad samo primam te izvještaje i nikad ništa pametno nije stiglo.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Za to su najvise krivi Tihi i Zoki,jer da njima treba vec bi jucer bilo rijeseno,a mozda i nebi jer su nesposobni,necu dalje samo se sekiram.

Da ne piju prvu kavu u pola jedan popodne sve bi bilo drugacije,i da ministar poljoprivrede zna bar malo o poljoprivredi,da je ministar gospodarstva bar malo zainteresiran za gospodarstvo,da ministar financija smisli nacin zarade,a ne da planira koliko cemo se zaduziti ove godine i na cemu cemo stediti.Druge drzave planiraju koliko budu zaradile mi pak koliko se budemo zaduzili.
Sve imamo,sve prirodne i geografske mogucnosti a nis nemamo i samo smo sve vise duzni.

Rekel sam da nebum ali...:fiery: :icon_twisted:
 
Posljednje uređivanje:

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Da je naša vlada nesposobna to već i ptice na grani znaju. E sad koliko sam proučio o ovom slučaju, mislim da nije vlada jedino kriva, mislim da i EU ima prste u ovome. Sumnjam da je njoj prioritet spas naše poljoprivrede. Do sad se uvijek radilo da se prvo nešto uništi. Tako da je ovaj program bio za npr. Slovence ili Poljake ne vjerujem da bi bilo 300 i nešto pogrešaka za doradu.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma daj, pa naš ministar je je nazapošljavo pun q idiota, preko 100% povećanje zaposlenika u ministarstvu, mislim da ih ima oko 2000 komada. Sve je to sposobno ko krepana mačka. Od ministra pa nadalje. Evo, u Đakovu je savjetodavna služba u privatnoj kući, u jednom prolazu, ulazi se sa zadnje strane, nema uopće table, nema ničega, katastrofa živa. Bitno da postoje. A to da se EU sekira za naših par ha i da smo joj mi neka konkurencija je malo neozbiljno. Pogledaj samo našu površinu i naše sadašnje mogućnosti. Nismo nikome konkurencija, nikome ne smetamo. A Slovenci i Hrvati su njima isto što i Poljaci. Za sve smo sami krivi, a uvijek tražimo krivca. Sad se 500 milijuna europljana urotilo protiv nas 4 milijuna i naših milijun hektara. Kako ne. Treba biti čovjek, stati pred ogledalo i priznati si da smo sami krivi za sve i početi od početka.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Poljaci (odnosno poljski ministar poljoprivrede)je nasu ludu ekipu htio pouciti poslu i biti nam mentor,ali su ih Tihi i Zoki odpilili
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
znao sam,da ima zamka u natjecaju,budi mladi poljop,aliii
 

Prilozi

  • 20141208_150354.jpg
    20141208_150354.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 191

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Op,,slika mi naopak,,pa nije,,al se ne racuna pdv i ak uzmes kredu,,kamate,,tak,,da opet,dosta ostane,,,tak da ide na ruku,,koji su u pdv-u,,oni dobe i pdv,,nazad,,:confused:,,ili ti, iskesiras sam,,he
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Hehe, mene ne brine, ja sam još uvijek mlađi :) Samo se nadam da ću uspijeti dobit.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh