• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Ja sam se isto prijavio na 6.3.1, koja " najjaca trojka"? Ja sam procito negdje da je dosta otpalo na ovom adminostrativnom dijelu, nepotpuna dokumentacija i ostalo.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Mene su dva puta zvali radi ispravki,koje sam ispravio i poslao,tako da vjerujem da su sve obavijestili o nedostacima u dokumentima. Znam samo jednog koji je postom dobio odbijenicu. Nadam se povoljnom ishodu.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Nemam svoju lovu,ali mislim ,o tome je bilo razgovora pri podnosenju zahtjeva,da ce banke davati kredite na osnovi odobrenog zahtjeva,jer to je garancija da cemo dobiti novac ...A sad kako ce biti ...vidjet cemo
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Kojih drugih 50%? Jel nije 6.3.1 mjera za male? Znaci 15000€. Npr. uzmes stroj vrijednosti 15000 i dobijes 100%. Osim ako uzmes za 30000 pa ti ispada pola.
 
Posljednje uređivanje:

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Iz pravilnika za 6.3.:

(5) Isplata se vrši u dvije rate u razdoblju od najviše 3 godine kako slijedi:
– isplata prve rate u iznosu od 50% ukupno odobrene javne potpore nakon odluke o dodjeli potpore,
– isplata druge/zadnje rate će se slijediti nakon provedenih aktivnosti prikazanih u poslovnom planu.

Znači, dobiješ 7.500EUR nakon odluke a ostatak kad provedeš sve aktivnosti.
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Mene su dva puta zvali radi ispravki,koje sam ispravio i poslao,tako da vjerujem da su sve obavijestili o nedostacima u dokumentima. Znam samo jednog koji je postom dobio odbijenicu. Nadam se povoljnom ishodu.

Meni su isto poslali mail tamo negdje u 2. Mjesecu mislim, tražili su kao ocitovanje u vezi neke stavke, i to im poslo i od tad ništa. A koliko sam skuzio ovi sto su dobili odbijenice to je zbog nepotpune dokumentacije ili?
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Meni su isto poslali mail tamo negdje u 2. Mjesecu mislim, tražili su kao ocitovanje u vezi neke stavke, i to im poslo i od tad ništa. A koliko sam skuzio ovi sto su dobili odbijenice to je zbog nepotpune dokumentacije ili?

ne ,nego iz treceg razloga...nemam pojma ,plan ili bodovi
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
To je onda dobar znak za nas što nismo dobili ništa. Bilo je oko 1500 prijava s time da je oko 300 odma obijeno zbog nepotpune dokumentacije. Još da je znat po kojim kriterijima se to ocjenjuje... Al i ja se nadam pozitivnom ishodu
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Stavio sam gore link,oko 1100 zadovoljava,navodno cemo svi dobit,trazice vise love od EU...
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
290
Meni stigla danas odbijenica za mjeru 6.3.1. Kod predaje zahtjeva imo sam 27 bodova, namjena je bila kupnja traktora, atomizera i postavljanje ograde oko trajnog nasada, ukupan iznos je prelazio 15000eur a razliku bi ja nadoknadio. U obrazloženju stoji da je zahtjev odbijen zbog nedovoljno bodova 15 a limit je 20 neke stavke nisu dobro opisane u poslovnom planu i zbog toga su mi uzeli 12 bodova. Imam pravo žalbe u roku 8 dana ali mislim da nema smisla, da neću ništa postić.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Meni stigla danas odbijenica za mjeru 6.3.1. Kod predaje zahtjeva imo sam 27 bodova, namjena je bila kupnja traktora, atomizera i postavljanje ograde oko trajnog nasada, ukupan iznos je prelazio 15000eur a razliku bi ja nadoknadio. U obrazloženju stoji da je zahtjev odbijen zbog nedovoljno bodova 15 a limit je 20 neke stavke nisu dobro opisane u poslovnom planu i zbog toga su mi uzeli 12 bodova. Imam pravo žalbe u roku 8 dana ali mislim da nema smisla, da neću ništa postić.

Znaci pocelo je ,jel su ti sta javili u Agronet ili na mail ili samo doslo postom ? Mislim da bi se trebao zalit ...kad si vec tolko cekao ...
 
Posljednje uređivanje:

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Nemam svoju lovu,ali mislim ,o tome je bilo razgovora pri podnosenju zahtjeva,da ce banke davati kredite na osnovi odobrenog zahtjeva,jer to je garancija da cemo dobiti novac ...A sad kako ce biti ...vidjet cemo

To znam ali opet su neke kamate 2-4% a pitanje je kad će biti isplata.Može se desit da plaćaš kredit 3-4godine
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
To znam ali opet su neke kamate 2-4% a pitanje je kad će biti isplata.Može se desit da plaćaš kredit 3-4godine

.ebiga ,sta da radimo ,sad sam ospricu zadnji out breskve i jabuke,zatvorio kapiju...sve smrzlo
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
U roku od dva tjedna dobivamo svi odluke. Nadajmo se, sta nam drugo preostaje. U listopadu ide novi 6.3.1. Tko nije prosao moze ici ponovo. Zanima me tko je ovaj prosao, moze li ici ponovo ove godine sa drugim investicijama?
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Ja nislim da mozes na svaku mjeru na kojoj vec nisi prosao, a odakle ti ta informacija, u roku 2 tjedna da ce biti gotovo?
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Kako na svaku mjeru? Mozes ici na onu za koju zadovoljavas uvjete,u mom slucaju je bila 6.3.1 zato sam nju i podnio ... Dok ne zavrsis (zatvoris ) jednu mjeru nemozes se prijaviti na drugu .
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Kako na svaku mjeru? Mozes ici na onu za koju zadovoljavas uvjete,u mom slucaju je bila 6.3.1 zato sam nju i podnio ... Dok ne zavrsis (zatvoris ) jednu mjeru nemozes se prijaviti na drugu .

Pa da na to sam i mislio , nema smisla prijavljivati se na mjeru za koju nemas uvjete. Ali isto tako mozes i na onu 6.1.1 ako se ne varam
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh