• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Prijatelj koji radi u agenciji mi je to rekao. Informacija pouzdana. Samo kaze da isplata zbog zalbenih rokova ne ocekujemo prije rujna.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Planirao sam vec u 12 mjesecu zatvoriti ovu mjeru 6.3.1 pa pononovo ici na nju iduce godine sa drugim projektom.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Prijatelj koji radi u agenciji mi je to rekao. Informacija pouzdana. Samo kaze da isplata zbog zalbenih rokova ne ocekujemo prije rujna.

Hoće li izvući lovu za svih 1100 prijava koje su prošle ili ostaje 1000 kako su i govorili?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,128
Planirao sam vec u 12 mjesecu zatvoriti ovu mjeru 6.3.1 pa pononovo ici na nju iduce godine sa drugim projektom.


Nemožeš dva puta ići na istu mjeru, bar što se tiče 6.3.1..
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Još kad bi se bar približno znalo kad će biti isplata drugog dijela bi bilo super da se oni koji dobiju znaju organizirati
 

zvonac99

Novi član
Tu od
21 Ožu 2016
Poruka
4
Jedno pitanje za vas koji ste pisali za 6.3.1 (to je za mlade polj. ako se nevaram) jeste pisali sami projekat ili ste angažirali nekog? zanima me informativno, jer bi se ja i lega projavili u jesen na tu mjeru (on ima uvjete kao mladi polj.) ali bi se polako pripremali već od sada

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
To je za ,,MALE ,,prvenstveno ,procitaj par stranica prije ,to je vec odgovoreno par puta
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Ja sam predmet dao konzultantu, on je sve napravio. Nista nisam unaprijed platio. Ako prodjem, dobiva 4% a to se isto placa iz potpore. Mislim da je tako najpostenije.
 

zvonac99

Novi član
Tu od
21 Ožu 2016
Poruka
4
@mihajlo kužim da je za male ali dobijaš dodatne bodove ako si i mlad

@antondj hvala na ovom infu. ;)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Rabljeni traktor ( mora biti od tvrtke koja se bavi prodajom rabljene mehanizacije, poput nina iz kanfanara), novi malcer, sadnice, obrada zemlje.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Dali se moze ako si naveo novi traktor prilikom predavanja naknadno uzet polovni ako prodes natjecaj?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Vjerovatno moze. Tu se javlja drugi problem. Ako je traktor bio 100.000, i dalje ne smije prijeci taj iznos. Ako smanjis iznos, na ostale stvari ne smijes vise potrositi od navedenog u planu.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Bit ce tu puno pitanja. Iz vlastitog iskustva, bitna pitanja postavljati emailom i odgovore cuvati, da ne bi poslje kontrola nesto negativno ocjenila, a novac im ne bih rado vracao.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Vjerovatno moze. Tu se javlja drugi problem. Ako je traktor bio 100.000, i dalje ne smije prijeci taj iznos. Ako smanjis iznos, na ostale stvari ne smijes vise potrositi od navedenog u planu.

Po tebi napamet govorim stavljen je traktor od 14000e a sad nađeš jači polovni može bit jeftiniji samo ne preko tih 14tis.e?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh