• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Pocele isplate prve rate za mjeru 6.3
Meni uplaceno 55800 kuna.

Kada si poslao zahtjev za isplatu? Ja sam tek danas dobio odluku o isplati prve rate ali ne piše kada će biti isplaćeno.
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
52
Zahtjev sam poslao 22.02. odluku o isplati sam dobio 15.03. a uplaceno mi je 20. ili 21. 03.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A prijavit ću kome?obojanima u istu boju pa si zatvorim sva vrata u gradu,županiji jer bi svi onda bili pod povećalom?

http://www.safu.hr/hr/prijava-nepravilnosti-vezanih-za-eu-fondove

Preko nekoliko je mogucnosti da se prijavi i ostane anoniman,,,

Odes u bilo koji internet kafic i preko njihovog laptopa ili tableta otvoris novu e-mail adresu te posaljes to sto te tisti,,,
Isto tamo mozes i provjeravati odgovore na isto,,,
Ako pametno to odradis nema toga koji ce te razotkriti,,,

:icon_weed:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ja idem sutra tu kod nas
I što ste culi na predavanju?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
da su mjere 6 ruralnog razvoja SOCIJALNE MJERE
da li je zamjeniku ministra to izletilo, pa da shvatimo to kao lapsus
ili je istina , ne znam
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
da su mjere 6 ruralnog razvoja SOCIJALNE MJERE
da li je zamjeniku ministra to izletilo, pa da shvatimo to kao lapsus
ili je istina , ne znam

Pa većina ljudi misli da su fondovi EU-a neka vrsta karitasa. Ali to je daleko od istine.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sve su to socijalne mjere, da je država malo uređenija, nikakvih potpora nam ne bi trebalo...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Slušam danas na radiju kako je neki bezvezni nogometni klub iz Međimurja koji godišnje ima 50 000kn prometa dobio 7 i pol milijuna kuna iz mjere 7 ruralnog razvoja. Gradit će nekakvu dvoranu, istu onakvu kakvu već imaju. Sto je najžalosnije, ni klub ni općina nemaju nikakvu strategiju kako će to isfinancirati ni gdje će se zadužiti za dodatnih 3 milijuna... Nije vezano uz poljoprivredu, ali opet se postavlja zgodno pitanje kako i kome se dodjeljuju ta sredstva, uz koje kriterije...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tako je
Ista stvar je i sa 4.1.1, tek sad bude ograničenje iznosa potpore, i sad na prošla dva natječaja su ljudi koji imaju po 200000 kn prometa predavali projekte po 10 milijuna, i takvi prođu.
Još nije ni pravedno podjela po indeksima razvijenosti po čemu je većina novaca u Slavoniju otišla jer su tu pokupili bodova, to po meni nije pošteno, oni imaju bolje uvjete za rad, nego ja npr koji imam 98 parceli za raditi i još ih je 70% nagnutih. I kod nas u selu nema kanalizacije i odvodnje npr kao ni dole,, a mi smo u IV sektoru a oni u I
Mi nismo imali dosta bodova, a imali smo gotovi projekt za farmu, gradevinsku dozvolu i sve, ali nije bilo dovoljno, jer je naša općina u IV sektoru a npr Osječko baranjska županija je I.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Opet ja. Evo i ja bi trebala potpisati zahtjev za isplatu 6.3.1. I sad me zanima vi koji ste dobili novac i da vam sad prelazi s tih 55800 prag od 80500 da l iste se javili u poreznu?? Jer ja sam danas opet isla pitati i oni mi u poreznoj vele pa vi se uopce ne vodite kao opg kod nas. I ne vidimo nikaove uplaze i ne trebate nista. Al isam ja zvala opet savjetnicu i ona kaze da vidi nikih 8000 na racunu i da se po moram javit kad mi predje 80500. Inace imam poticaja oko 28000 30000. I sad vi recite dal su oni normalni
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ne brinite samo bi vam poslali račun iz porezne, kad promet po žiro računu bude koliki njima treba

ne računa se samo poticaj, nego sve uplate na žiro račun, čak i kad sami sebi uplatite novac, oni računaju to kao prihod
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
422
Nije točno da se računaju sve uplate čak i vlastite, ako se pređe sa vlastim uplatama može se obrazložiti da je to vlastiti polog na žiro račun i to se ne smatra primitkom
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Ma dobro sve je mebi jasno ako prijaviti moram. Al ida u poreznoj nemaju pojima nije mi jasbi
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Pozajmica samom sebi npr sa tekućeg na žiro,ili ako netko drugi ti posudi lovu i napiše pozajmica,to nije prihod..
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma dobro sve je mebi jasno ako prijaviti moram. Al ida u poreznoj nemaju pojima nije mi jasbi

Bez brige budi porezna ima uvid u sve tvoje racune, promete po istima kao i stanje na istima,,,
Kad kazu da ne vide to samo malo glume Tošu,,,

Ja kad predajem PO-SD obrazac obavezno moram obrazloziti i promet po ziro racunu od OPG-a
Zbraja se ukupni promet od obrta i opg-a te se izdaje rjesenje o kolicini i nacinu oporezivanja,,,

Avam, poticaji i potpora ulaze u prihode, po napisanom zbroj samo toga dvojega dovoljan ti je za upis u rpo,,,

Vodis li ti ikakvu evidenciju o prodaji poljoprivrednih proizvoda?
 

Najnoviji postovi

Na vrh