• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Slavonac1

Član
Pridružen(a)
6 Stu 2016
Poruka
34
Evo ja sam poslao zahtjev za isplatu prve rate mjera 611, jel zna tko koliko se čekaju novci da sjednu na račun.

car2607

Novi član
Pridružen(a)
14 Velj 2019
Poruka
17
jel zna netko da li ima kakva procedura za potpisivanje ugovora za sutra za 6.3.1.?

Viduka OPG

Član
Pridružen(a)
23 Velj 2019
Poruka
61
Mislim da je njima ppslano poštom da potpišu i jedan primjerak ugovora opet vrate natrag poštom

car2607

Novi član
Pridružen(a)
14 Velj 2019
Poruka
17
za 6.3.1. rekli su da će (prva rata) biti kroz par dana bez podnošenja zahtjeva za isplatom ,
nek javi netko kada dobije uplatu ....

Pauk

Novi član
Pridružen(a)
19 Ožu 2019
Poruka
17
Dali netko zna ili je čuo da će biti proširenje alokacije za mjeru 6.3. U mom LAG- u mi rekli da neće još otvarat natječaj za 6.3 jer najvjerojatnije dolazi do proširenja alokacije

Na vrh