• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Ok. Moji to valjda nisu odradili, nisam ni ja ništa klikao osim skidanja i čitanja odluke, te nisam pozvan na potpisivanje (484) sam na inicijalnoj.
Ja sam na listi 470
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Evo ja sam poslao zahtjev za isplatu prve rate mjera 611, jel zna tko koliko se čekaju novci da sjednu na račun.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Mislim da je njima ppslano poštom da potpišu i jedan primjerak ugovora opet vrate natrag poštom
 

car2607

Član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
40
za 6.3.1. rekli su da će (prva rata) biti kroz par dana bez podnošenja zahtjeva za isplatom ,
nek javi netko kada dobije uplatu ....
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Zna li netko kad će biti potpisivanje i
Konačni rezultati za mjeru 4.1.1.???
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna ili je čuo da će biti proširenje alokacije za mjeru 6.3. U mom LAG- u mi rekli da neće još otvarat natječaj za 6.3 jer najvjerojatnije dolazi do proširenja alokacije
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
Od ovih koji nisu bili na potpisivanju ugovora za 6.3.1, je li netko dobio ugovore poštom?
Ugovori koji su potpisani u ZG su učitani u Agronet, je li netko dobio isplatu?
Odluke su stale na 88, u obradi su već i neki s 83 boda.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Ja sam dobio odluku 15.04 a napisana je bila 04.03 , 98 bodova. Toliko o ažurnosti. Odbio sam pravo na prigovor i sada čekam al neznam šta
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
Jel netko zna kada ce se obrađivati 6.3.1 koji su išli preko Lag-a?
Mislim da je ovo pitanje za LAG, konkretno onaj preko kojeg si se prijavio...ili nešto nisam dobro shvatio?

Ja sam dobio odluku 15.04 a napisana je bila 04.03 , 98 bodova. Toliko o ažurnosti. Odbio sam pravo na prigovor i sada čekam al neznam šta

Čudno da je odluka za toliko puno bodova došla tek tada, ali pitaj Boga kod koga je došla na stol i u kojoj je ladici zapelo.
Sada čekaš da ti pošalju ugovor ili te pozovu na potpisivanje.
Nakon toga čekaš da ugovor unesu u Agronet.
Poslije toga čekaš isplatu.
Koliko traje, ne zna nitko nažalost.


Ima li kakvih informacija što se radi nakon potpisivanja ugovora od 10.4.? Izgleda da je to bila još jedna predstava za javnost, nakon toga niti odluka niti baš puno novih predmeta u obradi, niti isplata, niti itko spominje 6.3.1.
 

Najnoviji postovi

Na vrh