• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I ja čekam, zadnja informacija je bila da će se rezultati znati u 9. ili 10. mjesecu...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Zena jucer isla kod roditelja i kaze da se dosa susjed pohvalit kako mu je stiglo pismo da moze potrosit 112000 kn na ulaganja.
to bi onda bilo 6.3.1.
A na internetu sam nasao samo da su krenuli sa 4.1 i 4.2...
Ima li kod vas novosti?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Za sad jos uvijek nista a kako se cini i nece do kraja 9. mjeseca,,,:icon_e_confused:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Zena jucer isla kod roditelja i kaze da se dosa susjed pohvalit kako mu je stiglo pismo da moze potrosit 112000 kn na ulaganja.
to bi onda bilo 6.3.1.
A na internetu sam nasao samo da su krenuli sa 4.1 i 4.2...
Ima li kod vas novosti?

to je možda odluka za pretprošli natječaj?
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
U ned.sam bio u gudovcu i bila je kućica gdje je bilo min.poljoprivrede pa sam pitao sto je s natjecajem za mlade poljoprivrednike. jos se ne zna datum odluka,ubrzo hoce al kad....tako da ne vjerujem da ce biti do kraja 9.mj
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Bitno je da nijedna rang lista nije javno objavljena, a odluke se potpisuju, u dnevniku objavljuju. Čemu natječaji i prikupljanje dokumentacije!!! Transparentnost-što je to? Ovo ima samo kod nas!!
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Jedno pitanje, jel u mjeri 6.3.1. moguća kupnja novog traktora uz uvjet za pozitivan utjecaj na okoliš. Ako mi netko može malo bolje objasnit ako zna.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma moguca je kupnja novog traktora ali iznos ce ti sigurno prijeci maximalnih 30% ukupnog iznosa potpore i u tom slucaju gubis bodove za pozitivni utjecaj na okolis,,,
U slicnim problemima sam i sam jer planiram kupiti atomizer koji prelazi taj 30%-tni iznos ali taj dio sam dogovorio pa izgleda da nece biti problema,,,:(wasntme):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Možeš kupiti ti i novi traktor ili atomizer ali onda i ukupna investicija mora biti veća...ako želiš te bodove za pozitivan utjecaj na okoliš i da budeš unutar 30% iznosa...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Jel će bit skoro rezultati mjere 6,1 ?
Tj, predpostavljam da neće objavit novi natječaj dok ovaj nebude gotov ?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Mjera 4.1.2 možda zna netko?

Rekli su do kraja mjeseca rujna 4 i 6, mjesec prošao od odluka ništa..

Čudno mi je kako su veliki već dobili sredstva za mjeru 4.1.1 mehanizacija samo dolazi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jel će bit skoro rezultati mjere 6,1 ?
Tj, predpostavljam da neće objavit novi natječaj dok ovaj nebude gotov ?
Rekli su još ljetos da će rezultati biti u 9. i 10. mjesecu. Rujan je prošao,a sad je ministar izjavio da će reza garant biti u listopadu... Puno prijava je bilo, pa ovi što zijevaju u kancelarijama nisu stigli to obraditi...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Al opet cudno kak su nekima odluke stigle u 50-60 dana, meni još 20 dana fali do obecanog roka od 120 dana nakon prijave...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nije svaka mjera išla po istoj proceduri,otud tolika razlika...
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ljudi dobivaju odluke za 4.1.1 iz različitih sektora. Nešto se dešava. Samo nema nikakvih rang lista.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Vidio sam dvije odluke o prihvatljivosti za zadnji natječaj 4.1.1. Valjda će obraditi sve u toku ovog mjeseca da vidimo gdje smo.
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Jel ima kakvih informacija za mjeru 6.3? Jesu li nekog kontaktirali u vezi dopune ili neceg?
 
Na vrh