• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Kolega,ajde da ne gubiš lovu,reci što misliš raditi i koliko je love u igri,ima kod mene lokalnih građevinaca koji idu za poslom po cijeloj hrvatskoj,pa te mogu spojiti sa njima pa se dogovorite..ako ti naravno odgovara;)
Mozeš na pp ako ne želiš javno;)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam pitao ministra na fejsu on veli ljeto 2019 za mlade.
Tako da ako on laže lažem i ja.
Pa ćemo vidit brzo će to.
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
13.12.2018 g. završio je natječaj za podmjeru 6.3.1.
Zna li netko broj prijavljenih.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Ja sam se prijavio na mjeru 6.3.1 pa me zanima da li je moguća kupnja traktora na način da prodavaču uplatim odma prvu ratu,a drugu ratu nakon što mi oni isplate tu drugu ratu pa se potpišu neki ugovori ili tako nešto? Da ne bi morao povlačiti druge načine privatnih sredstava nego baš s njihovim novcem da kupim stroj.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
13.12.2018 g. završio je natječaj za podmjeru 6.3.1.
Zna li netko broj prijavljenih.
Navodno bi trebala biti rang lista kako pise u natjecaju kad se zaprime postom sve prijave, pa se onda otprilike vidi gdje si na listi... Ali to je "navodno" jer ovdje se nista ne postuje, ni rokovi koje su si sami zadali ni ista drugo...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Gle ti traktor moraš imat doma kada ti dođe kontrola,a kontrola dolazi nakon što izvršiš sve iz poslovnog plana da bi mogao zatražiti drugu ratu..a njih savršeno briga dal si ti dao jednu kunu pa ostao dužan 74999 prodavaču..moraš imat kupoprodajni ugovor i to je to.
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Ekonomska veličina 35
Indeks razvijenosti 14
kupnja novih priključaka 30

EDIT:
Nemoj, molim te, citirati prethodne poruke
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Od ovog natječaja će primiti potporu oko 2400 ljudi tak da bi trebala večina prijavljenih i dobit. Samo ne znam di je toliko opg-ova. Prijašnji natječaji + ovaj. Ovaj natječaj daje prednost eko natječajima i natječajima sa velikom ekonomskom veličinom. Ja se nadam nekom prolazu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kako ne neki sad otvorili godinu dana moraš imat opg da uzmeš pare.
Idealna prilika za uzet novce .
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Neznaju ptičice šta da pjevaju za 6.2. Ide Božić, teško je očekivati išta od rang liste prije veljače po meni
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Neki poznanici su još prošli tjedan dobivali zahtjeve za dopunu...još obrađuju. Mi smo oduku o adm.kontroli dobili prije skoro 2 mjeseca...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jasam je je dobio prije dva i pol mjeseca. I čekammmm. Bit će da im se žuri
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Treba im 5 mjeseci od pozitivne odluke do zahtjeva za isplatu i prošlo mjesec dana otkad je predan zahtjev i para nema..Opgova sve manje,ljudi odlaze van,a državni paraziti nisu u stanju obraditi tih milijardu projekata koji se prijave..što bi bilo da nas ima 50 milijuna,10 godina bi se čekala odluka o dodjeli sredstava....
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Al najbolje je sta sami sebi u natjecaj stave da ce rezultati biti u roku 90 dana

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh