• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Aaron

Novi član
Tu od
29 Srp 2019
Poruka
18
Nemoguće, ja sam na 3822 mjestu i još nisam u obradi. Možda ste na 2994 mjestu?
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna dokuda ide mjera 6.3.1 do 3082 ili ide dalje? Netko kaže da će pustit još zahtjeva
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Dali netko zna dokuda ide mjera 6.3.1 do 3082 ili ide dalje? Netko kaže da će pustit još zahtjeva

Za ocekivati je da je do broja 3082 srusen odreden broj zahtjeva, neki su i sami odustali, nekima su oduzeti bodovi pa su pali na rang listi. Za taj broj prijava uci ce jednak broj prijava koje su bile ispod inicijalne liste, no na zalost nitko ne zna koliko je takvih zahtjeva do sada.

A prava bi stvar bila kad bi doslo do povecanja alokacije, samo se bojim da to nije realno za ocekivati...
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
154
Dali je tko dobio drugu ratu za mjeru 6.1.1 ? ako jeste koliko ste čekali od dana kad ste podnijeli zahtjev za isplatom iste?
 

Tinnnaa

Novi član
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
19
Dobili smo danas pozitivnu odluku na mjeri 6.3.,ali krivo je napisana adresa,tj mjesto stanovanja.Da li da podnesemo prigovor ili ??
 

kombajn

Novi član
Tu od
9 Lis 2013
Poruka
18
Tinnnaa koja ste bila na inicijalnoj listi?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Tinnaa najbolje da se konzultiraš sa onim tko ti je pisao projekt, mislim da se nemaš na što žaliti,samo triba ispraviti adresu, ako nije točna.
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
kako se zna kad predmet je u obradi?
U AGRONET-u ti se status promijeni. Dok pošalješ, stoji ti status "Podnesen". Kad ti ga uzmu u obradu, promijeni se status predmeta "u obradi".
 

Vinko85

Novi član
Tu od
6 Ruj 2019
Poruka
4
pozz,može mala pomoć,naime nakon prolaza na natječaju lag-a mjera 6.3.1 i isplate prve rate kupljen je traktor i priključci za njega,zanima me da li se registracija traktora treba obaviti na ime i prezime ili na OPG,s obzirom da nisam porezni obveznik,registracija na OPG stvara probleme jer traže matični broj a za dobiti matični broj potrebno je biti u RPO?
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Da li su objavljeni razultati za mjeru 6.3.1(zadnje prijave) i gdje bi se moglo vidjeti.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
pozz,može mala pomoć,naime nakon prolaza na natječaju lag-a mjera 6.3.1 i isplate prve rate kupljen je traktor i priključci za njega,zanima me da li se registracija traktora treba obaviti na ime i prezime ili na OPG,s obzirom da nisam porezni obveznik,registracija na OPG stvara probleme jer traže matični broj a za dobiti matični broj potrebno je biti u RPO?
Ako ste prijavili se na natjecaj kao OPG onda i za traktor morate imati racun na OPG da ste traktor kupili. Ostalo je nebitno
 
Na vrh