• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja rajčice

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,278
Pozdrav ekipa, novi sam ovdje pa me interesira da li je netko čuo za rajčicu "Red Machine F1" ili "Crvena mašina" ima je za naručiti u srbiji ali je ne mogu poslati u hrvatsku, da li netko zna neku online trgovinu s koje mogu naručiti tu sortu? Predpostavljam da se na stanom tržištu zove drugačije. Hvala lijep pozdrav!
To je od vilmorina rajčica a mislim da je nema kod nas na sortnoj listi.

Ne znam koliko si od granice? Jedino da ti neko kupi iz Srbije.

Ali ja se osobno ne bih opterećivao previše sortom ipak ima tomsk, bobcat, linda. To su sve dokazano dobri hibridi. Najbitnije je dobro odraditi i imati sreće da bude lijepo vrijeme.

Najnoviji postovi

Na vrh