• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja rajčice

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
I kod mene na terasi je oko 6-7 , ali je i oblačno, tek se počinje razvedravati. Bojim se šta će biti ako se čisto razvedri do jutra......
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
I kod mene je bilo truleži na stabljici ali to dok je još bilo u rasadi. Nije bilo tretirano pa sam 50 komada bacio. U plasteniku nema problema. Ja koristim signum i switch ( ima pakovanje od kile ili na par grama)
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Ne znam kako kod vas, ja ne žurim sa branjem. Ima albanske robe dovoljno na pijaci po marku (4 kune) pa nema potrebe da se gužvamo. :biggrin:


images hosting
 

Sasa19

Novi član
Tu od
23 Lis 2015
Poruka
14
Pozz,

jeli zna itko što je uzrok ovome?
 

Prilozi

  • IMAG0700.jpg
    IMAG0700.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 110
  • IMAG0701.jpg
    IMAG0701.jpg
    27.3 KB · Pregleda: 93

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Možda je ozloglašeni kos bio u lovu na te gusjenice pa ispao kriv za druge stvari.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gusjenice, rano ujutro preciznije pregledaj.

A -a........

Mali zeleni bih rekla ja.
Jako lijepi, simpatični, četiri nožice i ticala i velika usta - mali skakavci, jedno cm, dva - sad, ili su takvi, il su bebe, ali takve ja imam u paprici, sad, jel su im i paradajzi na meniu, ne znam, ali rade baš ovakve rupice .
 

Sasa19

Novi član
Tu od
23 Lis 2015
Poruka
14
Ipak gusjenice..samo tesko ih uocit..samo sam jednu uspia nac..ima li koji laksi nacin?
 

Prilozi

  • IMAG0703.jpg
    IMAG0703.jpg
    46.2 KB · Pregleda: 103

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Ipak gusjenice..samo tesko ih uocit..samo sam jednu uspia nac..ima li koji laksi nacin?

Ako nećeš prskati onda ujutro protresi stablo gdje imaš štete i ako je gusjenica prisutna pasti će ti dolje, a onda tres po njoj. Vjerujem da ih imaš samo nekoliko komada, sigurno nije neka najezda.
 

Kuzmowy

Novi član
Tu od
13 Lip 2016
Poruka
16
Pozdrav svima...
Novi sam na forumu pa vas molim za razumijevanje.Bavim se proizvodnjom rajcice u plasteniku i imam problemcic,pa se nadam da ce neko biti raspolozen da mi pomogne da otkrijem o cemu se radi...A problem je u pucanju plodova na hibridu big beef.
 
Posljednje uređivanje:

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Slikicu ne vidim ali pucanje se dešava ako nije izbalansirano zalijevanje. Znači presuho, pa onda naglo puno vode itd itd...
Big beef je osjetljiv na to kao i recimo Rally.
 

Kuzmowy

Novi član
Tu od
13 Lip 2016
Poruka
16
Navodnjavao sam svakih 5 dana a sada cu probati svaka 3...pa da vidimo...
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Da li netko radi poluvisoke ili kako ih već zovu hibride rajčice? Koja je tu tehnologija uzgoja prvenstveno kako se zakidaju zaperci a kako ostavlja glavna grana ili dvije i na koliko etaža. Koji su najbolji hibridi?
 

Kuzmowy

Novi član
Tu od
13 Lip 2016
Poruka
16
dDG1JCiCToYwwQrv6



Evo mog problemcica!!!!
 
Posljednje uređivanje:

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
@Kuzmowy, evidentno imaš problem sa postanjem slika, pa uradi sljedeću stvar kako bi i mi već jednom bili u mogućnosti vidjeti te dugo očekivane fotografije :icon_mrgreen:

Evo ti link, klikni na njega. http://postimage.org/?lang=croatian
Potom u polju 'odaberite datoteke za slanje' klikni na 'pregledaj'. Tad će ti se otvoriti prozor u kojem ćeš odabrati sliku sa svoga kompa. Odaberi sliku. Klikni 'upload'.
Kad sve završi, dole niže ćeš naći opciju 'hot link for forums'. Dovoljno je da naneseš krusor i klikneš desnim tasterom i odabereš 'copy'. Onda jednostavno u polju za odgovor (forum) zaljepi taj link. Klikni na 'odgovori'. Ostalo je stvar prošlosti. :icon_mrgreen:
 
Na vrh