• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
šta opće reći na ovo strašno toliki trud i muka a gdje to na kraju završava jučer bilo u večernjem velika farma Novosel iz Virovitice podjelila 5000 l mlijeka i oglašavaju nek ljudi dolaze po besplatno mlijeko sve dok traje taj lopovluk od strane dukata mi sa strepnjom čekamo svaki dan vindijin kamion dal bu došel il ne
 
M

MOCO

Guest
Očekujem da se stvar ubrzo sredi, jer ovakav način ophođenja sa hranom ne odobravam.....

šta misliš, da oni odobravaju!?

to je potez očajnika, jer krave se moraju pomuziti ujutro i navečer!!! a kud ćeš s mlijekom kad ga nitko netreba jer imaju tuđe!?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nije bitno, radi se o hrani, al ak je to jedini način da ovim elitama na vlasti dođe iz dupeta u glavu, onda nek ide sve do vraga:confused:
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
pametnije bi bilo da su to mlijeko podijelili građanima to bi prerađivače više boljelo svako ko bi dobil mlijeko nebi ga išel kupit u dučan:confused:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Zalosno je ovo sto se nama radi, pretvorili su nas u koloniju. U ovoj zemlji ima toliko lopova i mafijasa da bi od Bjelovara do Zagreba trebalo na svaku banderu po jednog objesit! Maloprije je pred Sirelom demonstrativno proliveno 1000litara mlijeka. Debele prdonje to svakako ne zanima jer oni (nasa vlast) rade samo u interesu kapitala (tudjeg naravno).
Malo je bandera koliko je kandidata.
 
K

Ketty

Guest
Mi smo jučer razdjelili oko 400 l mlijeka rodbini, susjedima, kumovima, prijateljima pa sad opet punimo laktofriz i čekamo što će biti dalje...
Tješimo se onom starom narodnom: "NIGDAR NE BILO DA NE NEKAK BILO TAK NI VE NEBU DA NEKAK NEBU". Pitanje je samo kak?!?:mad:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Nemojte prolijevat mlijeko,objavite da ćete ga dijelit pred mljekarama!Ima puno gladnih u gradu Zagrebu... Tako ćete dobit i potreban publicitet.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nisam mljekar ali mi je jasno ko dan sta se dogadja. Svaki dan sam sa prijateljima pred Sirelom i gledam i slusam tu muku, ljudi pa to je neizdrzivo. Ma svi su se trebali dici i pomoci mljekarima. Na ljeto dok nas budu jeb... sa cijenom pšenice mljekari ce sjedit doma i reci gle budala.

Sudbina mojih prijatelja s kojima se i ja smrzavam pred Sirelom igleda ovako:

-rodjak dnevno proizvodi 300 litara mlijeka pomnozeno sa manjom otkupnom cijenom od 36lp po litri i 42 lp drzavne premije iznosi 237 kn dnevno manje. Mjesecno nesto vise od 7000kn. Ima ratu kredita 9500. Treba li dalje sta reci?
-njegov susjed prekoputa oko 5000kn mjesecno manje, rata kredita 2800.
- Mladen Šolčić dnevno proizvodi oko 5000 litara! probajte sami izracunati njegov gubitak koji uzimaju sebi debele guzonje.


Cekam rucak doma pa odo opet pred Sirelu ako ko navrati nek se javi na mob
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
htjeli smo demokraciju izgleda da smo ju dobili samo šta onda nismo znali da ta demokracija tak izgleda slažem se sa tim da mljeko netreba bacati treba ga besplatno djeliti ispred banskih dvora neka se tamo skupi hrvatska sirotinja u redu ni onda ih neče biti sram.........
 
K

Ketty

Guest
Prema zakonu ne smije se dijeliti sirovo mlijeko dok ne prođe kontrolu...
Da se kome nešto dogodi nagrabusili bi oni koji su ga dijelili zato ga prolijevaju...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prema zakonu ne smije se dijeliti sirovo mlijeko dok ne prođe kontrolu...
Da se kome nešto dogodi nagrabusili bi oni koji su ga dijelili zato ga prolijevaju...
Eh da je po zakonu nebi se događalo ovo kaj se sad događa...

Ja kompletno dnevno mlijeko podijelim okolo i nezabrinjavam se niti malo u vezi zakona.
 
K

Ketty

Guest
Eh da je po zakonu nebi se događalo ovo kaj se sad događa...

Ja kompletno dnevno mlijeko podijelim okolo i nezabrinjavam se niti malo u vezi zakona.

Da al ti to ne radiš javno pred kamerama a oni bi morali a ovi bi jedva čekali da ih sankcioniraju...
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
dobili bumo čireve na želucu nemrem više tak svaki dan čekamo cisternu za mlijeko jel se bu pojavila il ne igraju se s našim živcima pune psihijatrije nas budu:madmana:
 
K

Ketty

Guest
Danas je sigurno ne bude, mi smo svakodnevno u kontaktu s terenskim referentom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh