• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čudni su putevi gospodnji danas nemaš sutra več nekak nabaviš zna se naš čovjek snači ,gledal sam emisiju i dobar potez je napravio kupujuči taj kombanj jer je riješio jednim potezom dvije berbe šta je vani normalna stvar,kaže da ima svojih 300hektara i uslužno još 1000 to če se brzo vratiti a ov priča sa prosvijedom jednostavno nije za komentirati jako dobro svi sve znamo drago mi je da ga je kupio i nek mu je sa srečom neka i naši ljudi idu prema naprijed bez obzira na besparicu...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gledal sam emisiju i kaj je čudno da ga kupuje,pa nebu iz đepa izvadil 200000€.
zato bude poslje i plakal opet kad ga stisne i nebu imal za ratu kredita.
il da se pokvari u sezoni,ovak mu jedan uvjek može delat.
 
I

ihorzic

Guest
Ma meni je ok ako čovjek ima viziju za dalje ALI morao bi se zamisliti da li bude sve to tak sa žitom kako se priča ili bude kao u operativnom planu za stočarstvo ili govedarstvo.
Sjetite se kolika je bila cijena mlijeka u početku kad je sve funkcioniralo a sad je frka.

Evo danas san gledao na Max tv popodne srpsku poljoprivrednu gdje su seljaci iz Vojvodine krenuli u Bg sa traktorima zbog poticaja po kg a ne po ha.( kažu da će po kg poticaj zaraditi opet veliki a seljacima ne ostaje ništa )

Dobili su blokadu i fino zamolili policiju da popišu traktore i šofere da su u prekršaju.
Kad su popisani oni se okrenuli , otišli kučama i preko neke dobre Odvjetničke kuće tužili Ministarstvo prometa zbog zabrane voženja po cesti - kao po zakonu svi registrirani i tehnički ispravni traktori mogu se slobodno kretati cestama Srbije osim autoputovima.

VODITELJ SE RASPITAO KOD ODVJETNIKA NEKIH DOBRIH I SVE IDE U PRILOG SELJACIMA

Ja pokušavam odgonetnuti što je kod nas sa našim tužbama - NIŠTA !!!!!!!!!!!!!!!!!! ( po meni).

Sve oko nas ima netko da razmišlja a mi se sporimo oko poticaja tko ima koliko ili ,..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
e ovo su prosvjedi i enma policije na vidiku................................. da smo to napravili nebi bilo zahebancije............. [YT]watch?v=1MOvmGIPi7w[/YT]
[YT]watch?v=qn33vH4RF9I[/YT]
oni još imaju bolji vozni park, pa nek nekaj sad naša vlada kaže....8)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,379
e ovo su prosvjedi i enma policije na vidiku................................. da smo to napravili nebi bilo zahebancije............. [YT]watch?v=1MOvmGIPi7w[/YT]
[YT]watch?v=qn33vH4RF9I[/YT]
oni još imaju bolji vozni park, pa nek nekaj sad naša vlada kaže....8)

e dečki to su vam gluposti kaj mislite dojde tam pred vladinu zgradu i iskipa gnoj i ovaj sa utorivačem razgrne onda dojde ovaj sa cisternom i sve zalije sa gnojčinicom to samo oni mogu mi ne jer nas je malo mi mali poljoprivrednici samo znamo sjedit u kući i gledat sa suzama u očima kad prosvjedi prođu tad se pitamo joj zakej mi nismo išli ja nisam išo zato kaj mene briga za to ja ne otkupljuljem mlijeko nego prodajemo bike i teliće al sam bio tamo sa autom cjela karlovačka županija je bila tamo skoro a svi u draganić samo na parking zaparkirali traktore i sklonili se pod šator to je nikakav prosvjed bolje rečeno nemamo mi muda za to strah nas je milicije i tri put su na boljem mjestu i ti poljaci još prosvjeduju sramota
 
S

seljaček

Guest
Ljudi kada čemo mi u prosvijede, pokrali nas na poticaju premijama za mlijeko na svemu.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ljudi kada čemo mi u prosvijede, pokrali nas na poticaju premijama za mlijeko na svemu.

Nikada,pošten narod,štaš, tak ti je to,biti će i gore kada su vidili da mogu od nas raditi šta hoće:mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nisu samo nas pokrali. Unistava se sve sto i malo valja i sto jos kako-tako opstaje u ovim odvratnim vremenima.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ljudi žalosno je što se i ovo dešava , nemogu da vjerujem da u 21. vijeku za nekoliko sekundi ''padne'' 30 glava , strašno :supris:

Snimak je uznemirujući te molim one sa ''slabijim'' želudcom ni ne klikaju na njega :(

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fJ0PZTlmYPA&feature=relmfu[/YT]

upečatljivo na ovome snimku mi je to što se na engleskom jeziku izdaje naredba ''prekini paljbu'' , koji je oficijelni jezik kod njih ?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
meni je pak zanimljiv ovaj komentar, mada sam pogledao par puta i ne mrem skužit ko je prvi počeo pucat

Innocent my ass, they murdered 10people, then stormed the cops with weapons including guns, and they are F%^%& innocent???
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ne znam ni ja, samo su objavili da su prosvjedi.. Najvjerojatnije zbog suše,i porasta cijena...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Marko93 jeli ono tvoj Claas sa grtalicom na prednjem kraju u danasnjoj emisiji? (reportaza iz Ludbrega)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Marko93 jeli ono tvoj Claas sa grtalicom na prednjem kraju u danasnjoj emisiji? (reportaza iz Ludbrega)

Nisam gledao emisiju,al sigurno nije,jer nisam iz Ludbrega a i niko nije snimao traktor..
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ne treba raditi prosvjede. Treba sjesti jednom i za svagda i promjeniti sve kompletno. Napraviti novi ustav i gotovo. Algoritam kako "ubiti" državu a da vlada da ne zna što raditi sa specijalnom policijom, gdje je postaviti, što raditi, napravim u 10 min. Nema države prkeo noćim a da im dođe još 10 000 pripadnika NATO jedinica ne bi mogli ništa ;) Koji smisao ići u sukob sa policijom kad je nečiji sin tamo, otac, rođak... A isto tako niti dirati civile i spriječavat ih u obavljanju svojih svakodnevnih dužnosti, jer onda nastaje kaos, dolazi treči i vlada...
 
Na vrh