• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
To bi bilo opasno !
Baš me zanima kako bi reagirali razni krumpironje kad bi nakon utrošenih ohoho eura u apartmane drugi im odredio cijenu iznajmljivanja jer eto u tađikistanu su takve cijene pa nemože ni on dobit više .
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
puno nas se nije pomirilo ali dosta je više da kad fali love a jbg uzmi seljacima kako je bandić kad je falilo uzeo svima jednako i bog nema se sta tko zaliti neka štede na socijali mi trebamo radnika za kopanje soje pa nema ih ni za lijek jer dobiju prokletu socijalu pa ti kaže da nije lud kopati po suncu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
prosvjedi-se-odgadaju-jer-seljaci-idu-kod-premijera-slika-464094
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Dečki kad vidim ovu sliku od prije par godina mislim si koje smo mi budale bili! Bili smo ispred ministarstva parkirani s jedne i druge strane Vukovarske, mogli smo im radit što smo htjeli jer nas je bilo jako puno i to usred Zagreba i šta se je dogodilo? Jaca je bacila kost nama mljekarima, ratari su onda popušili, mi smo ih ko zadnje ***** ostavili i otišli kući. Još me je danas sramota samog sebe. Toj prosvjed nam je bio najveća šansa da se naša poljoprivreda dovedu u red. Umjesto toga još veća podjela među ljudima. PODIJELI PA VLADAJ! Sad možemo blokirat što bilo, ali to je DALEKO od Zagreba i središta stvari. Jebe se ministru što đabalebaroši blokiraju tamo neku cestu. Uvijek ima obilaznica. U Vukovarskoj je to bilo malo kompliciranije kad ti je toliko traktora ispod prozora ministarstva. Šteta što smo bili tolike *****.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Točno tako Moco, imali smo podršku običnih građana, i studenti su nam se pridružili. Šteta, velika šteta na propuštenoj prilici.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
jaoo da su mi sad tu...:mur::icon_toilet:
je da ne zivim od poljoprivrede jer uzgajamo svinje i kokoši za vlastite potrebe al ipak imam poštovanja prema seljacima a ne ovi tatini sinčići
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,550
reče meni moja susjeda (tj. vikendašica zagrebačka) od 84 godine...
"kaj bi vi hteli, vidite da svega imate, niste ko mi sirotinja od 5000 kuna penzije na asfaltu, mi si sve moramo kupiti i platiti"


bem ti sirotinju, moj deda je celi život šlipere i bandere premetal pa sad ima 2 500...al kaj će mu više kad ima svega...samo mu u tanjur skače...:mur:

kad je blesava takva od 84, kak neće tek bit blesavi ovi od 20?:mur:

bilo bi kulturno da komentiraju oni koji su probali raditi na selu, a ne oni koji nemaju pojma kak izgleda žulj, ili kak je to kad ti znoj curi u oči...
moja potpora ljudima...makar nit primam poticaj, nit sijem pšenicu...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
NABIJEM JA OVAKAV NAROD! SRAMOTA!
2za2li05qejfzg318rv0.jpg

Jučer kreno na bazene u Mađarsku i na Virivitičkoj zaobilaznici me zaustavi policajac i kaže da je granica blokirana,došlo mi da seljacima probušim gume,bzvz sam napravio 100 i kusur kilometara.
A kad bolje razmislim oni su ljudi koji traže svoj pošteno zarađeni novac
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Jučer kreno na bazene u Mađarsku i na Virivitičkoj zaobilaznici me zaustavi policajac i kaže da je granica blokirana,došlo mi da seljacima probušim gume,bzvz sam napravio 100 i kusur kilometara.
A kad bolje razmislim oni su ljudi koji traže svoj pošteno zarađeni novac
Evo malo da se nadovežem, tebi i onima s prijašnjih postova. Možda i vas prosvjed prosvjetli da shvatite da nemate što tražiti u Mađarskoj i punit njihov budžet, svega toga ima i kod nas za kupit i ujedno svi punimo Hrv. budžet a ne strani, tako da bude novaca i za poticaje. Punu podršku dajem prosvjednicima.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kakve to veze ima ako si ja jednom ili dvaput godišnje sa curom odem u Mađarsku na bazene i potrošim kod njih 100-200kn. Kad kod nas negdje naprave takve bazene ko u mađarskoj onda ču tamo hodat na kupanje.Svako ima pravo trošit svoje novce gdje hoče i na šta hoče.
Nemam ja ništa protiv prosvjednika,kao šta sam napisao u predhodnom postu,oni samo traže šta je njihovo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@marko 355,možda zato što sila samo silu poznaje i priznaje?Zato što ona-tko ti opali čušku sa jedne strane,pruži mu i drugu ne prolazi više?Zato što se mirnim riječima ništa ne može postiči?I što bi ti-da zbog malo jednodnevno uskračene tvoje osobne komocije netko godinama trpi i poginje glavu?Kako te nije sram osuđivati ljude koji se bore sebi i svojoj djeci zasluženi kruh osigurati.Osigurati si da svojim rukama privrjrđuju za sebe.Jesi li osudio kada one koji svakoga mjeseca uredno primaju isplate bez dana radnoga staža u ima socijale do kraja života.Pa pobogu kakav je to čovijek da kroz cijeli život nije uspio niti na godinu dana dobiti posao.Jeli vrijedan da uopće živi?O takvima nećeš razmišljati,oni ti ne uskračuju komociju.Jer nemaju razloga.Njima je dobro.Ajde se bar malo zacrveni,ako nigdje drugdje,stani pred ogledalo Pred nama se ne moraš.Sa takvim stavom to nitko od tebe ne očekuje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice :icon_super::icon_super: a da nema seljaka gospoda bi bila gladna a to sto seljak ima noviji auto i skupi traktor zaradio ga je radom a sigurno i otplacuje skupi kredit i radi svaki dan svetak i petak dok gospoda odmara treba se borit za sebe a ne sutit i trpit!!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Kakve to veze ima ako si ja jednom ili dvaput godišnje sa curom odem u Mađarsku na bazene i potrošim kod njih 100-200kn. Kad kod nas negdje naprave takve bazene ko u mađarskoj onda ču tamo hodat na kupanje.Svako ima pravo trošit svoje novce gdje hoče i na šta hoče.
Nemam ja ništa protiv prosvjednika,kao šta sam napisao u predhodnom postu,oni samo traže šta je njihovo.

krivi je nacin na koji se prosvjeduje.cemu zatvarati granice i obilaznice.da je sloge i jedinstva i da se javi svakom ko ima traktor recimo sutra u toliko sati izvezite traktore preko ceste jedno 20 minuta i da vidis onda frke.to bi bilo malo upozorenje i ak nece slusati opet izvesti ali malo duze.nemam vremena za te prosvjede i pusta iscekivanja da se politika smiluje i nakraju obecaju sto nikad neispune.nista od toga svega.
 

Najnoviji postovi

Na vrh