• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice AGROMEHANIKA Kranj

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Kolege u fazi sam nabavke prskalice za traktoru
U ponudi je
Agromehanika Kranj 330l
I Cacak Srbija 330l.
Sto uzeti od te dvije.
Koja je pouzdanija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Kolika je razlika u cijeni?
Mi imamo Agromehaniku i nikad nije bilo problema. Istina nije bila ni puno korištena.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
agrmehaniku imam od 83 god,jednom je otišao ležaj na radilici,i lani je puko prsten koji drži klipnjače,uglavnom lani su izmjenjeni ležajevi,semering,obje klipnjače,membrane,i još neke sitnice,sve zajedno 750 kn,pa ti vidi dal se isplatila,a za ovu drugu neznam jer ih kod nas nema
Uglavnom meni je bitno da i nakon 40 god još uvijek ima dijelova
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Sad sam nasao u trgovini da je 500kn jeftinija prskalica sa Poljskom pumpom nego sa Slovenskom
E sada dali ima tu razlike velike
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Moja Agromehanika je isto 83. g i pred 10-tak godina je reparirana pumpa, a ove godine je dobila novog regulatora, ispusnog ventila i gdje koje crijevo.
Prska preko 20 jutara godisnje.

I ja sam mislil kupovati novu prskalicu, ali uz ulog 1000-2000 kn od stare sam napravil novu i radi super.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
5000kn je sa slovenskom pumpom
A 4500kn je sa poljskom pumpom.
Prskalica Ce raditi do 10h godišnje bez posudjivanja
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ja da sam na tvom mjestu bi dodao još malo kuna i kupio JAR-MET ili neku od tih poljakinja.

Dobiješ 2 ili 3 spremnika, samonivelaciju, grane se podižu na vitlo, triplex dizne...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Nije velika razlika u cijeni, a sva ta oprema ne može naškoditi...
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
182
To je prskalica kopija agromehanike ima samo pumpu od agromehanike zato je jeftinija. Agromehanika je negdje u protuvrednosti oko7000 kuna.
 
Na vrh