• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,826
Oni ne vjeruju nama, a mi ne vjerujemo njima. Pa netko mora probiti led. Ajd tko prvi dobije poticaj taj kupuje ?
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Nebi tu trebalo biti nikakvih problema sa uplatom bar mislim. Kadbise skupila dvojica pa naručila svaki seb po jednu pa prepolovila dostavu onda bi to bilo ok.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Jel bi se možda u Mađarskoj te prskalice povoljno našle,možda njihovi trgovci nemaju toliku maržu kao naši,a dovezeš ju u autoprikolici.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Nisam ja baš toliko sposoban na kompu da znam postavljati linkove, ali imate te dostavne kuće, pa pogledajte ili ih nazovite pa ćete vidjeti i čuti. Ja sam gledao na Oversasu.
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Danas vidio Jar-met u Agm-u i nije mi se svidla.

Zašto ti se nije svidjela?
Vjerujem da je lošija od ostalih marki ali ipak je puno jeftinija od ostalih i mislim da bi mogla poslužiti manjem gospodarstvu do 50 ha.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
A nisam se ni sjetio, kiša padala.
Vidio sam model 600 i 800. Uglavnom završna obrada loša, konstrukcija slaba, sistem grana je dobar ali je sve to slabo završeno. Rezervari su valjda probušeni ak se ne varam jer su spajani nekakvim slabim plastikama i vijcima, te će plastike puknut na prvoj jami. To je moje mišljenje...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
A kaj kupuješ prskalicu da traje 1 god samo ?? :(hi): :eek::

Negdje mora bit tolika razlika u cjeni..
Jednom je jedan pametan rekao:
"Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino"..i u pravu je bio..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Pa normalno da ne kupujes za godinu dana...al da ne vrijedi nebi ti dali garanciju godinu dana...ja bum ju uzel
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ne vjerujem ni da amazone ima vise od godinu dvije garancije. Po tome ispada da su jednake kvalitete. Svaka susa danas daje garanciju, a oces je ostvarit i koliko ce proizvod trajat poslje nje to je druga prica.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
to je vec do ozbilnosti firme...decki svako kupuje za svoje ne...ak mi je stara sluzila toliko godina onda bu i nova ak ne onda kljuc u ruke i malo šrafat al opet za razliku noovci kupim rasipač i rotobranu...a nisu vremena za nekaj bolje i opet pitanje kad buju..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja bi ju kupio,da prodam svoju.Vidjeti ču kod kolege ove godine kak mu se bude pokazala,ali mislim da bi morala biti dobra.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
to je vec do ozbilnosti firme...decki svako kupuje za svoje ne...ak mi je stara sluzila toliko godina onda bu i nova ak ne onda kljuc u ruke i malo šrafat al opet za razliku noovci kupim rasipač i rotobranu...a nisu vremena za nekaj bolje i opet pitanje kad buju..

Istina da svatko kupuje za svoje..

Večinom je u startu uvijeki problem cijena..kasnije se to zaboravio koliko je nekaj koštalo,i još ako stroj služi bez greške nikad nebu prigovor oko cijene..
A prigovor bude uvijek,ako se kupi nekaj kaj je jeftino,a onda kasnije samo problemi,uvijek bude ono,mogao sam dat malo više i sad nebi imao tih problema...

Kod novog stroja ja nikad ne šparam,uvijek gledam da je čim bolje opremljen i da je neko poznato ime koje se več koristi dugo godina..Opekao sam se sa par novih strojeva i to mi je škola za dalje..
Bolje u startu platti više,pa mirno spavam..

Tema je šprice,i ovo je moja s kojom sam zadovoljan:
21257128.jpg
 

podravec24

Novi član
Tu od
27 Velj 2015
Poruka
1
pozdrav novi sam ovdje
kupio sam danas polovnu prskalicu holder 650l s 12 metara granama pa me zanima iskustva s njom koje su joj prednosti a koje mane na šta valja pripaziti kod nje :(hi):
 
Na vrh