• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
znam
bilo je nekih malih oštećenja rezervata crijeva i ventila takve nisam htio uzeti ovo riješim sa malo crvene farbe i jedan kist
 

davor83

Član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
88
Imam ja moravu 440 l a moralo bi biti negdje i uputstvo. Morem ti tek sutra na večer videti ako ti nije kasno ili ako se neko prije ne javi. Šta treba ?
Jedino ako misliš na novu Moravu onda nemam.

Hvala puno za uputstvo. Imam jedno pitanje pa ako može pomoć. Nije mi jasna ova ručica na regulatoru pritiska. Kod mene se može pomjeriti u jednom smjeru i tada vidim da nateže nekakav klinčić koji je u njoj. Ali u drugi smjer ne ide. Jeli to normalno?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ako je ona ručica na koju mislim na njoj zatvaraš i otvaraš protok prema diznama. Nemam takav rasporednik več dugo pa ti nemrem slikati.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Stigla konačno i moja šprica :) . Sutra odmah kreće u akciju.
 

Prilozi

  • DSC_0348 (Large).jpg
    DSC_0348 (Large).jpg
    47.1 KB · Pregleda: 192
  • DSC_0349 (Large).jpg
    DSC_0349 (Large).jpg
    45.5 KB · Pregleda: 190
  • DSC_0350 (Large).jpg
    DSC_0350 (Large).jpg
    36.2 KB · Pregleda: 171

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Tak se da...nek je sa srecom :)
Od opreme ima valjda max.

Imaju lijepe pr.tankove taman bu kombinacija izgledala ko sa slike..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Sutra bude malo više informacija i slika. Danas nisam imal vremena ni minute da malo proučim mada su mi u Grapaku na brzaka sve objasnili.

Gume nažalost još nisu došle tak da sutra Hurliman preuzima prskalicu.
Prednji tank bude stara agromehanika od 800 litara :)
 

AltairAC

Novi član
Tu od
5 Srp 2015
Poruka
9
Trebalo bi registrirati špricu, ali imam dva potrgana poklopca koja se drže na šprici uz pomoć fuš pomagala no to neće proći pri registraciji. Marka je MEP TP350 (proizvedeno u Hrvatskoj :)). Pitanje je: gdje nabaviti poklopce (tj. postoje li "univerzalni" poklopci određenih dimenzija)?

Slike:

http://i.imgur.com/NSygZkg.jpg

http://i.imgur.com/O2UGcXg.jpg

http://i.imgur.com/2u6456z.jpg

Dodatne slike:
http://imgur.com/a/WPCIU

Po mogućnosti Koprivničko-križevačka županija i obližnje županije ...
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
to ti od KŽK Kranj bi trebalo pasati ili agromehanika

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Evo danas isprobali strojćek
199312d24e1e1dd6d26a4db45072b8eb.jpg

c2a4cf8bf1702d86cbcc16111a34ddca.jpg

poslije dosta preinaka pošto je prskalica kategorije kapčanja II a moj 533 naravo kategorije I sve smo morali predelati
dali je netko mjerio koliko imaju potrošnju one crvene dizne navodno protuvjetrene pošto mislim bacati ureu u tekućem stanju a one su i za prihranu...
ff3b3faa6c1481b34b06a2f4318bca61.jpg

9a88f7f08fa102a3b461521d9977eecc.jpg

zamijenio sam one čudne šarafe (križne) klasikom i stegnuo ključem i sad se razvodnik više ne klima.
Potrošio sam 300 lit. vode na 1.5ha sa žutim diznama na 4 bara brzinom po gpsu 4km/h

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ima dosta nedostataka, regulator pritiska je dosta sklizak teško se šteluje, ono ljuljanje grama hm... radi kao radi a nema stelanja (centriranje) dobio jedan komad cijevi koi ne znam kamo pripada i ta kategorija II mora sam raditi neke nikole ( pijane) od ciljevi pa to punktirati...

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Taj komad crijeva ti je rezerva, isto kao i membrana i jedan triplex. Nivelacija se da štelati, odnosno centrirati. A to što je kategorija kopčanja 2. to se riješi kod tokara za 20kn. Regulator se kod mene vrti bez problema, a mogao si ti uzeti malo moderniji regulator pa ne bi imao problema s tim
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
nema triplex nema membrana

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

a ha to je zamjena između dviju dizni mora da je kvaliteta crijeva ako odmah daju zamjensko

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ne sekiram se mislim da komad malo kvalitetnijeg vrtnog crijeva bude bilo dobro kao zamjensko jedino ove dizne već sam našao jedno dvi tri oštećene i jedna je jučer počela pisati skinuo i nisam našao nikakvu prljavštinu
idem danas popodne još jedan sekator potrošiti [emoji12]

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kakav je to moderniji regulator? Koliko je doplata?
Meni su rekli da na 800 i 1000 za koje sam pitao regulator stalnog pritiska, znaci kad ti zatvoris neke sekcije pritisak ostaje isti.

Taj komad crijeva ti je rezerva, isto kao i membrana i jedan triplex. Nivelacija se da štelati, odnosno centrirati. A to što je kategorija kopčanja 2. to se riješi kod tokara za 20kn. Regulator se kod mene vrti bez problema, a mogao si ti uzeti malo moderniji regulator pa ne bi imao problema s tim
 

Najnoviji postovi

Na vrh