• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Hvala!Ma vijerujem da budem sa svime zadovoljan,jedino grane budemo vidio kak če to izdurati,makar mislim da če biti i one dobre,
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Vidio sam da se može kombinirati širina grana sa zapreminom prskalice. Jesi li slučajno pitao jeli se čeka posebna naruđba ili se kod njih slaže ?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Oni naruče i dođe takva iz tvornice.Kažu da ih jaku puno prodaju,stvarno su povoljne.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Imam problem sa Holder 400l prskalicom, desna grana mi jace prska nego li lijeva, kada pomjeram rucicu na razvodniku nema promjene. Drugi problem, na leru mi je pritisak na manometru 10 bari, to je kada pomjerim do kraja rucicu koja pojacava pritisak, na leru magla se vije.. Ako postavim tu rucicu na pola i krenem prskati, malo gasa ako dam, recimo 1100 obrtaja izbija mi dole veliki filter na kojem pise max pritisak 20 bar. Jel neko zna kako da rijesim ove probleme ??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Imam problem sa Holder 400l prskalicom, desna grana mi jace prska nego li lijeva, kada pomjeram rucicu na razvodniku nema promjene. Drugi problem, na leru mi je pritisak na manometru 10 bari, to je kada pomjerim do kraja rucicu koja pojacava pritisak, na leru magla se vije.. Ako postavim tu rucicu na pola i krenem prskati, malo gasa ako dam, recimo 1100 obrtaja izbija mi dole veliki filter na kojem pise max pritisak 20 bar. Jel neko zna kako da rijesim ove probleme ??
Prevelik ti je pritisak, smanji ga. A ovo što ti više vode ide na jednu stranu može biti greška u razvodniku, možda ima kakvoga trunja, smeća.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Da li možda znate gdje bih mogao naručiti set gumica za prskalicu MIO 410l , vtp70 . Zvao sam u Eurometal (bivši MIO), pa trenutno nemaju... hoće da donesem pumpu pa će nešto "iskemijati" ... naravno to vjerojatno znači 1000kn troška..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Jar met..1000 litara sa hidraulicnim granam 15 metara konstantni pritisak 45 tisuca
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Da li možda znate gdje bih mogao naručiti set gumica za prskalicu MIO 410l , vtp70 . Zvao sam u Eurometal (bivši MIO), pa trenutno nemaju... hoće da donesem pumpu pa će nešto "iskemijati" ... naravno to vjerojatno znači 1000kn troška..

Itko? Pojest ću se od muke
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Ekipa veliki problem,razletjela mi se pumpa na prskalici.Pumpa je lesko naci trebam novu kam se obratit i gdje najpovoljnije nabavit
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Nedavno sam vidio pumpe u autopoljostroju i sekri. Neznam točno za koju prskalicu su jer nisam pitao. Mislim da je cijena bila oko 1700 kn.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šantić promet Virovitica, držao danas u rukama novu pumpu Agromehanika, oko 2500 kn.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ekipa veliki problem,razletjela mi se pumpa na prskalici.Pumpa je lesko naci trebam novu kam se obratit i gdje najpovoljnije nabavit

Imam ti ja odlicnu pumpu od agromehanike, 105 litara...povoljno..
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Kako pripremiti spricu za kukuruz, radi se o agromehanika 350 litara, mlad sam i ovo mi je prva godina na sto paziti prilikom rada s njom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh