• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Budem vjerojatno uzeo novi prvom prilikom dok uopce ima takav model, jel s ovim mislim delat bar 20 let jos...ovaj pokrpati sutra ak se bude dalo pa dok ide ide
 
Posljednje uređivanje:

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Prskalica Biardzki dali se negdije moze nabaviti one ručkice ventila jer pucaju ko lude a nemam ni volje ni vremena da ih idem raditi od željeza....

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
od sunca pukle

nema samo ručkice sve u kompletu 185kn... stvarno se budem stavio i napravio od željeza....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
To ti je njihova marketinška jebada haha. Kod mene je pucalo pa sam preko ljeta i kada ne koristim stavljao krpu preko ručkica tj. cijelog regulatora i sve pet.

Sad krećemo sa projektom šupe pa se neću brinuti za snijeg, kišu, led, sunce itd...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ne pucaju kada je prskalica pod krovom..


Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Ah..... nije bila ni kod Horvata pod krovom! [emoji24]

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne pucaju kada je prskalica pod krovom..


Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

Pa moja Slovenka je stara 10 godina, pošprica cca 80ha godišnje, cijelu sezonu je vani jer mi treba od ranog proljeća do kasne jeseni, samo kroz zimu ju stavim pod krov, još ništa nije trebalo mijenjati na njoj, tako da je ovo stvarno jadno...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Prije će puknuti ako se otvara pod tlakom nego rasterećenu, da nije to možda problem?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Rau440, 85 godina, radi i dan danas, nesmijem ni reci koliko dodu te rucice za nju, i imam par komada u rezervi, nisam jos mjenjao......a skoro s ju prodao i kupio poljakinju, dobro pa nisam, ili bolje uzeti najobicniju agromehaniku, bolja je.....vrijeme je pokazalo, zanima me jos trajnost pumpe
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Prije će puknuti ako se otvara pod tlakom nego rasterećenu, da nije to možda problem?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
nije pukla bez da je bila uopce ukopcana

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
I moja prskalica bude vani cjelu sezonu od proljeca do jeseni ali.je nakon toga pod krovom..
Prskam oko 100 ha godišnje a sada je 7 godina MIO M-612.
Proljetos dao promjeniti membrane umjesto da sam sam i.majstor polomio pumpu..i prešutio

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
233
Da li je netko u posljednje vrijeme radio registraciju nove prskalice te gdje? u pitanju je nova prskalica kupljena ove godine ali nije još atestirana.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Meni poslali postom da dolaze, javio se na navedeni broj i sve dogovorili.....kod nove vjerojatno nema sto gledati.....mislim da je atest nove 5g
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Zasto na oglasima ima jako malo polovnih prskalica? Njuskalo je pretrpano sa Biardzki prskalicama, a polovnih jako malo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,493

Najnoviji postovi

Na vrh