• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,117
Kako misliš klip se raspao?
U većini slučajeva pukne prsten koji drži klipnjače na radilici,i klipovi ostanu cijeli samo se klipnjače zdrobe
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
134
Svoj posao radi dobro ali pitanje je koliko duga. Sama kvaliteta izrade, plastičnih dijelova , crijeva, metala je u skladu sa cijenom. Imam i ja iako sam sa njom špricao samo 3 puta 1ha. Pumpa je plastična. Membrana je pukla nakon prve sezone , znači dva tri sata rada. U servisu kažu da se mijenjaju svake godine (ma nemoj)... Crijeva mi isto djeluju da ne budu više od par godina. Grane mi djeluju mekane. Ali je zato njezina cijena 2.000 dok je Agromehanika 5.000

Žao mi je što sam prodao staru Agromehaniku 400 litara za 2.000 kn i uzeo ovu za 11000.
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
100
Jesi zadovoljan sa kvalitetom izrade, kako radi?
Nisam ni ja baš zadovoljan, ali koliko para toliko muzike. Imam ju 8 godina i radim stalno s njom. Prve godine mi je počeo propuštati ventil iz rezervara za ispiranje i od onda sam ga zablokirao s plastičnom vrečicom i stalno tako radim. Ove godine sam mijenjao Čašicu s filterom na regulatoru jer je stalno probijao tlak. Mehanička nivelacija također ne radi dobro od prvog dana. Poklopac rezervara i ostali plastični dijelovi su kao dječje igračke s kirvaja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh