• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Evo zvao agro lab za atest prskalice, rekao da ce za mjesec dana opet dolazit u Istru, dođu na adresu i plati se 90e, traje 3 godine.
Rekao zapiši, zovi, dođi. 😄
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,705
Kakvu jebeni pregled?
Ljepljenje etikete! To sranje se može sutra pokvariti, glavno da ima čitabu!
 

TH87

Aktivni član
Tu od
8 Svi 2016
Poruka
310
Pa pola toga je samo da se uzmu novci... da sad ne nabrajam...

Nego, da li netko ima ideju kako bi se na agromehanika atomizer mogao namontirati neki mali tank za čistu vodu za ispiranje dizni, a da to ne izgleda nakaradno i da ne smeta u radu? Nekako mi se čini korisno čim nestane škropiva pustiti XY litara vode da se pumpa i dizne isperu, a ovo ostalo može i kasnije kad se dođe doma.
Koliko mislite da je litara optimalno za ispiranje?
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
316
moze li mi netko, onako cisto prakticno objasniti razliku izmedju 65 i 105 litarske pumpe na prskalici od 600 L i grana od 10 metara sirine?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,162
Vjerojatno ova manja ima dva, a veća tri klipa, samim time može održavati konstantnih tlak kod povećane potrošnje škropiva
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
316
koja je razlika izmedju ove 2 varijante sita prskalice?
 

Prilozi

  • IMG_20241008_072523.jpg
    IMG_20241008_072523.jpg
    32.1 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20241008_072518.jpg
    IMG_20241008_072518.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 19

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,357
Mislim da je prvo malo bolje u smislu tom jer nema ovaj protukapajući ventil. Ove sa ventilom, imam ih na malim prskalicama i znale su me dosta zezat, smanjivat mi protok i dizna odma ne radi dobro dok nisam skužio da je problem do sita, gornji dio se otvara na navoj, u svima izvadio te kuglice van i dalje nema problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh