• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to ti je modni dodatak,ne mogu ja dobiti rogove ni pod razno,nisam ja tinejđer po godinama,srcem sam još dijete ali otupio za neke stvari,da ti brzinski ponovim,slušao u školi Marksizam,bježao iz škole jako puno,imao u vojsci zapovjednika pedera,bivšeg niškog specijalca,uglavnom zajeban sa svih 100 i kojom kilom,ah da ova kapa je iz radione jedne Garešničke firme koja se nalazi u sajmu tamo gdje je ona hala kod POD Dežanovac,da ne reklamiram
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
ajkula, kaj su ti one dvije bijele točke na kapi?
odzračnici (kad zakipi da šišti ko ekspres lonac) ili buš uskoro dobil mlade rogove?
ako budu rogovi, nadalje te zovemo jelenko :eek::

ja sam isto za lajbek...lajbek nosi lajbek...
Moraš prevesti što je lajbek,možda netko nezna tko je to lajbek
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jeee dečki...prinas lajbek znači sasvim desetu stvar...lajbek prinas znači zajebant...ajd ko zna kaj je cecnjak? a kaj je furkušnica :D
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
O ovom bi bilo dobro otvorit temu kak se gdje sta veli

mislim da je pobjednik rječ :eek:tučak sigurno ima najvise različitih naziva
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Neznam za vas al meni je najbolja rijeć halteri:(inlove):ma kak se gdje zvali:icon_eyes:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
molim bez off topca,
ovdje se raspravlj o izradi kpa i prsluka

i tražilo se nekih idejnih rješenja :eek:: da bi se moglo pregovarati - razgovarati - o mogućnostima te o cjeni :icon_blackeye: , izgled , oblik , boja , ,,,,ono na što bi se dalo utjecati kod iizrade i da to onda ostane za stalno ,,,,,,,, a za svaki sljedeći sajam bi se samo javljale želje i svaki bi svoju naruđbu mogao pokupiti na sajmu ......,,,,,,,..... ili po zadnjoj informaciji sve bi se moglo rješiti na teritoriju HR , od jeseni vjerojatno i na teritoriji EU poštom ,,,,, :(think):
 
T

traktorko

Guest
super ideja:icon_super: i ja sam za kapicu a ak lajbeki isplate poticaj onda i lajbek
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ja sam za...prsluk i kapica od poljoorivrednog foruma uvijek dobro dode...sam se treba dogovorit...cijena nije pretjerana
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ajde napravite te kape i prsluke .Samo neznam dal ima tak veliki prsluk kakav trebam.Ako se može znati koliko X-eva ima največi.Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh