• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PŠENICA sjetva-žetva, 2011.-2012.-2013-2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

MOCO

Guest
ja to nikako nebih radio, mješao sjeme. šta ćeš ako jedno dođe ranije!?
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Koji je najbolji recept za špricanje protiv korova i bolesti?Kada i s čim je najbolje zbog uspješnosti i cijene?
Znate li cijene sjemenske pšenice i tko inače ima najkvalitetnije sjeme?

JBG puno pitam,kad malo znam.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
ja ću nešto renana sijat, kad nema nigdi soissonsa i isengraina, nešto karle i lire i lorene, osječkih brkulja za kupit nigdi nema...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Koji je najbolji recept za špricanje protiv korova i bolesti?Kada i s čim je najbolje zbog uspješnosti i cijene?
Znate li cijene sjemenske pšenice i tko inače ima najkvalitetnije sjeme?

JBG puno pitam,kad malo znam.

Ja nikad ne prskam protiv korova, samo bolest dva puta i to je to. Ako je dovoljno gusta nema šanse korov. Od sjemena si uzmi osječku Katarinu. Ja samje imao ove godine i od svih je bila najprinosnija, čak preko 7 tona hektar. Niska je, možeš ju šibati gnojivom i neće leči. Sijao bih je opet, ali ako budem išta sijao moram neku brkulju zbog divljih svinja, čuda mi rade po polju.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
ali ako budem išta sijao moram neku brkulju zbog divljih svinja, čuda mi rade po polju.

meni su divlje svinje ušle u brkulju i isto tak napravile raspašoj....
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
meni su divlje svinje ušle u brkulju i isto tak napravile raspašoj....
E onda ne znam. Kod mene susjedovu brkulju nisu dirale, moju su satrle
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Što mislite o ovoj sorti?? Neka iskustva?? Rekli mi u trgovini da je nešto jeftinija od Apacha...

ppkeuclide.jpg
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Što mislite o ovoj sorti?? Neka iskustva?? Rekli mi u trgovini da je nešto jeftinija od Apacha...

ppkeuclide.jpg

ovako...

nisam ju sijao i neću ništa govorit, ali iskustva sa soissonsom, renanom i isengrainom su mi odlična...
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
imal sam euklida lani, imal je najveci prinos, i ove godine idem sa euklidom na nekih 30 ha.

Mi smo krenuli vec sa sjetvom, posijali nekih 25 ha dosad....
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
sijetva pšenice...sorta Apache

DSC01573.jpg

DSC01581.jpg

DSC01579.jpg

čekanje sjemena

DSC01578.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=0MDvPy6v3OU&feature=plcp[/YT]
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Vidim predkultura kukuruz :D gnojidba? kasnije planiraš prihranu još ili?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
normalno ...sve se sije gdje je bio kukuruz..plodored ...gnojidbu pogledaj u temi oranje..gnojnica party ...prihrana bude kanom u prolječe...8)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh