• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Punjac akumulatora ne radi?

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Da, imaš oko 1V pad napona na diodama mosta. Izmjeri multimetrom pad napona na mostu (područje dioda).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Crvenu pipalicu stavi na - mosta, a s crnom pipalicom dodiruj ~ pa +. Zatim postavi crnu pipalicu na +, a s crvenom dodiruj ~. Tu bi trebalo pokazivati 600...800 (mV pada napona na diodama). Ako promijeniš polaritet pipalica, i mjeriš na isti način, ili pak mjeriš između ~ i ~, instrument bi trebal pokazivati ¦ (beskonačno) u svim kombinacijama.
Tak ispituje ispravnost mosta. Naravno, kleme na mostu miotaju biti slobodne (nikaj spojeno na njih).
 
Posljednje uređivanje:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,971
Aha,sad sam skužio,mislio si da provjerim ispravnost dioda,ma sad je sve zalemljeno,budem rađe probao direktno na akumulator,samo me u glavi muči što je trenutno u praznom hodu napon na klemama manji od nazivnog napona akumulatora
Ali ako kažeš da bi moralo radi vjerovat ću ti
Trenutno nemam ni jedan akumulator u blizini,ali budem probao kroz par dana
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,971
Evo jučer isproban puni sa strujom od 2,5amp,a napon ode malo i previsoko čak i do 16 v,koliko sam se prije bojao da bude prenizak ,na kraju bude previsok
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nije previše.
Punjenje do 14,4V je dopunjavanje i akumulator je pun oko 80% (2,4V/ćeliji).
Da bi akumulator bil napunjen, treba ga puniti do 16,2V (2,4V/ćeliji).
Jedini je problem da pri punjenju iznad 14,4V počinje elektroliza vode i razvijaju se plinovi (vodik i kisik), pa osim gubitka vode može doći do eksplozije. Zato komercijalni punjači i pune do "samo" 14,4V.
Kad se akumulator puni na 16,2V, treba biti paziti na to (provjetravana prostorija, razina elektrolita, stanje članaka u akumulatoru...), pa se takvo punjenje obično provodi samo u radionicama.

Mislim da se bu gospon Plus složil z menom.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Zna li neko da mi kaze kako ova kazaljka funkcionise? Znaci akum kad je prazan kazaljka se samo pomjeri i ostane na 0, a akum se uredno puni. Zanima me kako da saznam da li je ok ili ne.
IMG_20210717_113408.jpg
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Ako nemaš instrument stavi umjesto akumulatora neku jaču žarulju ,naprimjer h 7 koja ima 55 w ,i onda bi moralo pokazivati oko 5 ampera.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Bio si upravu brate. Stavio sam sijalicu 35w i pomjerila se kazaljka na 4.

E sad me zanima zasto ne reaguje na akumulator kad je prazan , polu-prazan?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Bio si upravu brate. Stavio sam sijalicu 35w i pomjerila se kazaljka na 4.

E sad me zanima zasto ne reaguje na akumulator kad je prazan , polu-prazan?
Zato jer je vjerojatno akumulator bio dulje vrijeme prazan, i dogodila se sulfatizacija tj. akumulator je "izdahnuo" ostavi ga par sati pa ćeš vidjeti ima li pomaka.
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
Prvo AVO-metrom proveri napon akumulatora i ako pokazuje oko 10 V (jedna ćelija ne radi) ili oko 8 V (dve ćelije ne rade) itd.

Da bi se razbila sulfatacija, najbrže se radi sa impulsnim punjačem akumulatora sa velikim impulsnim strujama tj. sa običnom konstantnom strujom punjenja ide mnogo teže i sporije. Imao sam slučaj da je VARTA sa zatvorenim kućištem (to znači da nema čepova za svaku ćeliju ponaosob tj. nisam imao nikakav način merenja gustine elektrolita) imala napon od jedva oko 1V ali sam sa impulsnim punjačem uspeo dignuti na oko 12 V.


 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Zamolio bih ako je moguće za jedan brzi odgovor,
koliko dugo vremenski bih smeo da ostavim da se puni akumulator sa ovim starim punjačem, IMG_20210905_134656.jpg
a akomulator je
IMG_20210905_134746.jpg
Hvala na odgovoru.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ako je ispravan kolko hoceš, samo kontroliraj nivo tekučine.
Preko noči nije preporučljivo ostavljati na punjaču.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Mene su učili i naučili da se akumulator bez kontrole ne ostavlja na punjaču, čak ni na pametnom iz Lidla ili na baterijskom viličaru.
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Ovaj prastari punjač od 5A ne prikazuje nikakva merenja, ak. je zatvoren,ne otvara se.
Stavio sam ga da se puni u 14:00h, da li da ga ostavim da se puni preko noći ili da ga isključim u 02:00h, to bi bilo 12h punjenja ? Da li ga puniti i duže ili ne?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Priključci voltmeter I izmjeri napon tijekom punjenja.
Kad dođe do 14,5V isključi ga ako ne misliš nadzirati punjenje.
Ako pak misliš, ostavi voltmeter I isključi ga kad elektrolite počinje šumketi, odnosno oko 15...15,5V.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Baterija je nauka i 12 sati punjenja ne mora značiti da je napunjena do kraja.
Pravilno punjenje je doma problem izvesti jer nemamo opremu koju bi mogli naštelati da punimo pravilnom strujom i pravilnim naponom..... ko sto rekoh, to je nauka...

Evo ti jedno štivo pa pročitaj i prosudi sam kak da napraviš dok se baterija puni.
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Hvala Vam na odgovorima, nemam nikakav instrument da bih moga da izmerim ili pratim.
Ostaviću ga 12h pa da vidim kako će biti.
Imate li prepopruke ako bi trebalo kupovati novi?
Ovaj je jedva prešao 2 meseca iz garancije od 40 meseci, auto je corsa C 2001 1.7DI
 

Najnoviji postovi

Na vrh