• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PZ BENT (Metagra) prikolice

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na toj slici najljepši je vezan lancom :icon_thumright: . A kak je tema prikolice rođak uplatil Lešku 75 000 kn i več dva mjeseca čeka prikolicu uz odgovor u gužvi smo bude isporučena kad stignemo .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma budale nas poljodjelce svi u mozak pomalo....
Pa drugi put pamet u glavu novce u džep kurvi se samo unaprijed plaća
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
2dw5jrk.jpg


2gvoggz.jpg


:icon_wink:
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Kakav je prvi dojam prikolice konstrukcija, kvaliteta izrade ? I nek je sretno!
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
prvi dojam jako dobar...komentar od starog... nije ništ lošija od leška ;)

odma je dobila za 9 kubika mokre piljevine za test ;)

2evyqfb.jpg
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Rudo i meni izgleda nekak pre sitno, ali možda me oko vara. A mazalice, jel ima dovoljno mazalica? [emoji15] [emoji15] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ti ne smiješ pitati za mazalice. To samo smiju gospon Velečasni :D:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa videl sam da se uhvatil za rudo, a mazalice zaboravil, reko da ga podsjetim! [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ne samo da izgleda bolje, nego i je bolje napravljena.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rođaku (konačno) stigla Leško prikolica pa i nije baš vidi se da se radi u žurbi .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Novo je novo,a nije lijepo čovjeku sposrati veselje. Koliko vas ima i Leško i PZ prikolicu,kupljenu novu,da bi moglo dati dobar sud?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gogo točno novo je novo samo velim da između ova dva proizvođača nije velika razlika u kvaliteti koliko je u cijeni .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Nitko ne kvari čovjeku veselje. Kupnjom si ga je sam osigural.

Je razlika, kaj god rekli. Leškova prikolica, osim kaj ima masivnije građenu šasiju, ima i znatno bolje stranice, iste takve kakve koristi Tehnostroj i Brandtner, dok su ove pigane na apkant preši, baš kak se i radi dok se doma obnavlja stara prikolica.
Meni su te (Bent) prikolice uvijek izgledale kak obnovljene stare, a ne kak novo građene.

Ali svaka roba ima svojeu cijenu i svoju klijentelu. Kak bi rekel Puknuti, važno da je lijepo pofarbana i da ima dost mazalica :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ jel pričaš o Lešku za izvoz ili za domače tržište ako si bil kod njega onda si videl razliku o ljubaznosti da ne pričam . Rok isporuke kod unaprijed uplačene prikolice je bude kad bude skoro moraš moliti da unapred platiš .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Željko, to ti je biznis na Hrvatski način, ali da bi uzel 2-3 varioca, bravara, nema šanse.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Žalosno ak je za domaće tržište lošija. Ko da novci naših ljudi ne vrijede.
Možda je lošije (s manje pozornosti) napravljena, ali i su dalje stranice i konstrukcija bolje.
 
Na vrh