• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PZ BENT (Metagra) prikolice

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Upravo to, žalosno, jer kao za našeg čoveka je sve dobro. Uzmi si za primjer samo CM kotlove za grijanje. Za hr tržište 5# lim, a za van 8# lim a cjena ista. Ima još takvih primjera xy.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Ja bi radije onoga s 5mm limom, samo da je pravi kotlovski, a ne obični Č.0361
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
;)

e6oabk.jpg


x3cv92.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
e ovu "vinticu" za parkirnu kočnicu moram uskoro preraditi u neš normalno...
inače, moja je kičma više nego zahvalna proizvođaču....:icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Ta vintica ti je sigurnija od parkirne kočnice sa zubima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja često razmišljam o jednoj ručki koja radi na preklop ..uglavnom pebaci centar oko kojeg se okreče pa sama sebe drži ..sistem kao kopča na prikolici ..ali nikako da dođe na red
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Sve je pitanje sile i kraka. Ova na šlajf ne pita ni za jedno ni za drugo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jel imaš na njoj centralno otvaranje stranica ili kak je riješeno?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno cilinder je plinski koči ako rudu guraš natrag(naletna) ako digneš ručnu (preklop) i ako se otkopča, lanac je zakopčan na kuku (lanac povuče plinski celeinder).
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zj za hr tržište u svemu,uvijek ide tanje,jeftinije lošije jer su kontrole standarda i kvalitete nikakve.
Ali zato je onda i jeftiniji proizvod primjeren našem domačem džepu.
Mada nekad nije tak,kaj se cijene tiče.Evo primjer,dok sam delal u firmi koja proizvodi od 0 klima komore,za naše tržište su išle običnije,lošiji materijali,lošija kvaliteta i zaštita lima,lošiji silikoni....
A za saudisku arabiju,katar,rusiju sasvim druga priča,a funkcija ista...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
pa kad nemamo kaj prigovarat...moja vozi bez greške i dalje...:icon_super:
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ja sam htio kod tog čovjeka otpeljati svoju prikolicu da mi je preradi u kiper i čovjek je prvo pristao pa odmah odustao.Kaže da mu se više isplati meni prodati novu.I za par tjedana preradi mom susjedu prikolicu isto tak.Neznam kak mu se tad isplatilo.Uglavnom prikolice su im vrhunske,ima jedan čovjek cijeli vozni park metagrinih prikolica.I jednu onu ogromnu sa 3 osovine isto od metagre,strašno izgleda za vidjeti na cesti.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ima ti jedna firma u Andrijasevcima cini mi se, vrse popravak i nadogradnje polj strojeva (skoro pa u orginalu) i sveg opcenito, ovo kaj sam vidio na slikama ljudi fantaziju naprave od kiperica, hedera i svaceg.

Fascinantno mi je bilo izrada novog bureta za creinu, al zahvat je podosta i kostao, cuo sam se s njima.

Probaj njih kontaktirati
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
A jel ostalo kaj farbe na njoj ili se "prefarbala" u smeđu?

99% farbe je još na mjestu, i usprkos tome što je ne žalim da se povremeno namoči, NEMA HRĐE NIGDJE!!!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ima neki link na stranicu, oglas od njihovih prikolica? Gledam manje jednoosovinke, da je nova, a da ne kosta puno [emoji3]
 

Najnoviji postovi

Na vrh