• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
I nas je prekjuče uhvatila kiša u šumi , pošto smo uhvaćeni u raskoraku natovarili smo maksimalno
mkpl.jpg


8bh3.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Može i više od 8 ali se traktor osjeća malo neprijatno ako su sirova drva :icon_mrgreen:
Dimenzija sanduka je 3,5X2 a nekada idem u visinu i do 170cm ako su drva suvlja i lakša pa ti računaj koliko može da stane :icon_thumright:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Znam da više stane i ja sam doma jednom prilikom na platonku/sandučaru tovario isto kao i ti i kad sam izračuno koliko je stalo nisam mogao vjerovati.Samo jak traktor i piči.:smile:
 
B

bosniahos

Guest
Ja sam u kolege stavlja i više ali nije pametno.Još daje bilo izvoženo naput nego sam moral preko panjeva i graba,nasea, a kolega kao pa kak nejdeee.Ljudi necine pomoč a moglo je štošta popucat,recimo gibanj ili više njia.Više tako neradim,sad ako treba uzmi šumsku i piči brale.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
I nas je prekjuče uhvatila kiša u šumi , pošto smo uhvaćeni u raskoraku natovarili smo maksimalno
Jel ti ono na slici u sumi MS 290?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
kakav to šiber imaš na krovu traktora
Šumski šiber :8): kompletan krov sam otkinuo kda sam zapeo za granu , sreća mogao sam sebi glavu odsjeći


Jeste 290 bila , još uz nju su bile 026 i 044 i mala dolmar-100 pošto nas je bila malo brojnija ekipa
Iskreno od te 290 očekivao sam više , 026 pored nje radi daleko brže a u obje su novi klipovi stim da je u 290 nova i stublina i karburator
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
I ja imam MS 290,a imam i 026 i ja sam ocekivao od nje vise i na kraju se razocarao.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ova 290 je šurakova i stalno sa njom neki problemi , jednostavno nije za intenzivniju upotrebu jer za to nije ni namijenjena dok je 026 druga priča
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
I kod mene se rade drva ovi dana samo me zaj kiša

 
Posljednje uređivanje:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Torpedo se zasad dobro ponaša samo da mu je veća prikolica,jedino moram reparirat hidrauliku i još par sitnica.
Evo još jedna slika...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ona mala bolesna koja je trebala spavati zimski san se danas izlječila.

 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ma ljenjivitis je nju drapio, vidim ja....ili tek na Karlovačko hrže:icon_thumright:....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ma ljenjivitis je nju drapio, vidim ja....ili tek na Karlovačko hrže:icon_thumright:....
Tak se i meni čini da je to do lenosti, ali je zato za kaznu popila danas onaj karnister čorbe i dozu ulja.
Bila je mirna, nisam ju ritati trebal
 

Najnoviji postovi

Na vrh