• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ok , kažem ti , poklopilo se nekoliko loših faktora ,
nije ju podrezao , stoji ispod nje , nije bio vezan , nema ni zdravstveno
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A kaj bi mu se dogodilo da je zel malo dužu lojtru, sel na granu i onda odrezal. Taj bi možda rezal između sebe i debla. :(giggle):
Tak debele grane sam rezal na orehu, ali ne z motorkom, nego s ručnom pilom. Bez vađenja kajle, samo sam zarezal s donje strane da se ne rasčehne. Sediš, z jednom rukom se držiš,a drugom piliš kak gospon. Malo sporije, ali sigurno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo se radilo bilo bi vise slika izvlacenja al spremalo se neko nevrijeme pa smo nabrzinu izvukli i bjez doma!!


 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Naravno i ovaj put je bila u sumi uglavno vise ni neidem bez nje u sumu pogotovo ako treba nes povuc!!
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
971
Ja sam svoju danas koristio cjeli dan,,neke hrastove ovršice vukao i prezadovoljan sam kako funkcionira.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Sasjeko sam danas onu bukvu sto mi se zaustavila...Oborim na nju jednu precnika 60 cenat i nista...samo se strese....Natjeralo me da ih lagano sasijecam na metrice dok nije legla
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bučo jel vrtiš kalač preko brzina ili direktno?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja cu na zimu radit novu malo jacu i gore ce ic skare jos jedino ako u meduvremenu ne ispadne kakvo vitlo:eek:::eek::
Oficir direktno neidem preko brzina!!
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Nije izrada drva ali poso je sličan samo ne zna to svaki radit.Danas popodne sam bio na toj predstavi izrade skulptura od drveta sa motorkom i konačnom doradom sa flexom.Rad sam zakasnio a kipove sam vidio i nešto popio u birtiji pored.
120620161886.jpg
[/url] [/IMG]
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Jedna sličica mog pomočnika od danas.
 

Prilozi

  • WP_20160613_002.jpg
    WP_20160613_002.jpg
    58.9 KB · Pregleda: 303

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ko kaj kažem svojim frendovima sportasima kad mi dođu pomoć u drva, samo se nadam da im ništa ne opadne na te tenisice...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Pa možda i jeste cilj igre da ne pobjegne :(wasntme)::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Ha ha..jesam vas..sram vas i stid bilo..ovo je bilo samo poziranje...držala se pristojne udaljenosti , morao sam joj nešto ...obečati da dodje blizu na poziranje.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Trebo si ti nju u ferđu pa neka vozi

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh