• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,109
Imaš krivi redoslijed, prvo se ide po kobase, jeger i kruh, a onda tek bengu, ilje, lanac.... Tak se ne zgubi volja, pogotovo ak se nabasa na pečenicu ujutro
Ja bi prijatelu Kupljencu savjetoval da kroz noć ostavi pušnicu otprtu i nada se da nije preplašil lisice da mu dojdu riješiti mogući uzrok vrtoglavici i visokom tlaku. Zdravlje na prvome mjestu. Neka se lisice pate posle.
V šumu samo izvorska voda, suhi kruh i barem 3 motorke, tak da jedna stalno dela dok se ostale hlade. (y)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Eh da bar, danas nažalost prikovan za krevet, ak bu mi sutra bolje idem, mada je nedjelja, strah me kaj buju mi susedi rekli 🤔kam baš denes moram iti.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,557
Evo koliko može, ovo je najviše što sam nakrcao. Ali sam slikao tek kad se je dočepao švalta. Iako do švalta je imao jednu manju dionicu po njivi, koja je srećom suha.🤪 IMG_20220131_133624.jpg IMG_20220131_131014.jpg
Alpina 070 poigrala se je sa ovim trupcem, bio na podanku preko 50 cm, mač nije stigao skroz (odjednom). IMG_20220131_130939.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,600
Imamo i to ali nju ne vadimo iz traktora 555, a 550xp je u mirovini, ona samo za fine poslove sluzi 😊
 
Na vrh