• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Ima dana al treba se napravit neki ozbiljan učinak ili ne ići, svaki odlazak ima određene troškove kraj mjeseca je crta i gdje si ili radiš ili ne. Nemoze voditi radnike pa eto zabava, kad prođe mesec nije zabava već pare.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
Ma zezam se, dost kasno smo i otišli radit pa nismo ni vukli dvije prikolice, mislili napraviti 7-8 metara čisto da ne propadne dan, al evo zalomilo se da je ipak bilo 10. A ipak kako kae @smilan na kraju mjeseca se podvlači crta...a mi živimo od ovog posla pa nije svejedno da li se radi 5-6 ili 10-12 metara dnevno
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
kod mene snijega nije bilo uopće ove godine, nešto malo uz kišu ga bilo i to se moglo primjetiti samo dok pada, čim dođe na zemlju se istopi
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
i desni je rus...onaj stari, stari tip, samo mu je nakuburena kabina od nečeg drugog...
u prikolici stane dva metra kad mi se oće, ili metar kad mi se neće... 🤭
ovaj plastični vtz dimi baš ko mala lokomotivica, i mazne litru ulja svakih 15 radnih sati...
al pali ko metak, pa mi ga se neda dirat...;)
čekam da počne ulje pljuvat na auspuh...
 

Najnoviji postovi

Na vrh