• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,158
Nikad brže nisi stranice za prikolicu napravio(žute)👍
Koliko su kao takve izdržljive s obzirom da nemaju okvir?
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,484
Već su preopterećene stranice. Odnosno već su se na sredini uvile, jer vam je bilo mrsko na sredini stegnuti iako izgleda ima napravljen prihvat za središnje vezanje, da stranice ne bježe. Ma i metalne stranice na toj dužini treba vezat inače brzo idu na vagačima.
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Slažem se... ,a to tak prirodno stoje, fleksibilne stranice 😁😁
Sad se zmislio da smo poslije kod istovara komentirali kak smo zaboravili zavezat sredinu 🤔
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,158
Stegnute
Već su preopterećene stranice. Odnosno već su se na sredini uvile, jer vam je bilo mrsko na sredini stegnuti iako izgleda ima napravljen prihvat za središnje vezanje, da stranice ne bježe. Ma i metalne stranice na toj dužini treba vezat inače brzo idu na vagačima.
Stegnute su one ,vidi se lanac,ali malo prekasno,prije ih je stegnuo ovaj vanjski(nevidljivi)lanac prema van :cool: :cool:

Ma kaj bi se srdil, nek sad pada kiša pa nemrem u šumu, i nema slika🍻
Kak mi se čini budeš si moral nabaviti amfibiju za šumu :cool:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa da ti budem iskren sutra sam planirao ići, i sad pada kiša i sutra bude, i opet neću moći, a sutra sam doma i htio to iskoristiti, ali evo, nejde i nejde. Opće neznam kad ću u šumu.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,484
Pa evo ističe 4 mjeseca u razmišljanju, proće ova godina, pa se spremi za sledeću godinu.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
521
Tebi bi bilo najbolje da si kupiš drva, lijepo ti ih dopelaju doma, skipaju, već ispiljena i iskalana samo ih složiš u drvarnicu. Ima to i svojih prednosti šuma bu ostala za naredne godine, ne mučiš se, ne trebaš po blatu ići, ne trebaš glavu razbijati koje ćeš drvo srušiti, ne riskiraš da ti se kaj dogodi, a Kraljica husqvarna ostane u kutiji (za 30g ju u kutiji prodaš kao oldtimer netaknutu za više love nego kaj si dal za nju)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma znam sve to, ali kaj kad mi to lepo delat, volim šumu i radove u šumi.
Možda čak danas popdne u drugoj smjeni stigemm kaj zrušit ak nebu kiše, sad ne pada pa možda tak i ostane, mada se nekak rifta da bu padalo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh