• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Nemaš šta, jako lijepa 👍

Nego nigdje u našim krajevima ne nalazim neke custom izrade auspuha na pilama.. Recimo tipa američki Westcoast bark box... Kako lijepo zvuče pile sa tim 🔝
Evo link

 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
Kajle su odlična pomoć kod rušenja...Ja sam kupio set tri komada različite veličine, cca 120 Kn, mislim da Milic alati, tako nešto, koliko vidim nemaju više.
Jednom.davno sam ja kupio takav set, ja sam ih kupio u vinkopromu...nikad vise. Do duse mozda nisu iste ali svejedno po meni ugoplast je vrh
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Možda prejako nabijaš? 🤔
Evo kod mene se već pozna nekaj robe🙂
Jedna bukava skoro doma😉
Hrpica je tu👍💪







Sutra kak mi se čini dolazi dan D za pilu, složena je i čekam sutra 🙂

Al neznam kaj bum još snjom delal 🙂
Snaga, moć, ljepota🙂sve u jednom.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇









 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Jednom.davno sam ja kupio takav set, ja sam ih kupio u vinkopromu...nikad vise. Do duse mozda nisu iste ali svejedno po meni ugoplast je vrh

Treba poslati upit, pa onda i šalju dostavom?
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Mislim da je to prikolica za motokultivator samo prerađena za traktor, taj "vrat" bi trebal biti za kopčanje kad je na motokultivatoru freza, ak se ne varam...
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
@Ghost pa ko da ženu miluješ, onak nježno🤭
@Spaceman kak ide gacija stom sekirom kaj imaš? Tj kak se sve kala?
Ide, nemaš kaj, meni je odlično s njom radit.. tu na sliki je baš kvrga bila, ali i to odrađuje.. U nekih 12m3 ostala su mi 4-5 manjih kvrga koje jedino pilom idu.. Najbolje kod te sjekire je da ne ubada, a kod već malo posušenog jako lagano ide van. Kod bukve i graba općenito ide još lakše 👍
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Prikolica je kakva je, takvu je pokojni tast dobil prije 10 let valjda od nekoga, i nama služi, al meni je premala, zato si delam veću.
@Spaceman vidim da ide glatko, zato i pitam, nego kaj veliš 555 kupuješ?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Još samo ovaj tjedan vrijedi cjenovna akcija.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220427_205451_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20220427_205451_com.facebook.katana.jpg
    30.3 KB · Pregleda: 49

Najnoviji postovi

Na vrh