• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Ja bi ipak radije 562XP (prodaje se u BiH, ali ne i u HR) . Kad je bal...nek je maskenbal...

Zapravo...meračim 550XP.
Već imam vitrinu spremnu 🤭
I ja bi također, samo nemam tako velike vitrine.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,601
Ja bi ipak radije 562XP (prodaje se u BiH, ali ne i u HR) . Kad je bal...nek je maskenbal...

Zapravo...meračim 550XP.
Već imam vitrinu spremnu 🤭
Ako ja kupim MS462 onda ti prodam 550xp 😉
Ako me gospođa prije ne zadavi… 😬
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Koliko vidim kod Blaževića je H555 4.987,50 kn za gotovinu. Jeftinija je nego kaj je bila prije.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
Koliko vidim kod Blaževića je H555 4.987,50 kn za gotovinu. Jeftinija je nego kaj je bila prije.
zato što je još uvijek cjenovna akcija -700kuna na 555 +5% popust na gotovinu što daje blažević
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Pa znaš da su pri meni trakori pokriti gunjima v štaglju, pile i ostali strojevi pod krovom i pokriveni plahtama...jedino auti, koje stalno vozimo (odnosno najviše koristimo) stoje vani 🤭 :ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh