• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma ne khurčim se ja😉💪🍷ja samo velim kak imam pilu broj 1🍸nambr van🤭
Dečki moji znači neopisivo kak to reže, koja sila, moć, praktički na ler gasu sve delaš, kak im to uspjelo neznam, ali to nisu istine.
Znači pila je avion, nema, nema bolje trenutno, ovo je van svake konkurencije.
Evo malo zvuka sirove snage, danas skuril jedan tank aspena, sutra se spremam još jednoga 💪😉
Sutra hrast rušim😉🤭👌
Od danas sam konačno pravi profesionalni šumar, joj koje olakšanje je to 😉🍺🍻
Zvuk simfonije, violina💪🎻
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo koja sličica od danas, danas baš nisam puno slikal od puno posla, ali bude nekaj.
Pila je od danas službeno u pogonu, kaj da velim a kaj već neznamo, moć sila, snaga, ljepota, prava pila koja jede sve pred sobom, rezervar skuril a napravil baš puno.
Samo riječi hvale imam, neko veli da je to tak, ali pile drugih proizvođača jačih Kw se mogu sakrit pored ovakve mašine, to je neoposivo kaj ona sve dela i kak dela. Dobro nije sad namjenjenja za drva fi 128cm pilit ali mislim da bi mogla samo tak, ove do 120cm fi ni ne osjeti, nevjerojatno koja snaga, lanac, vodilica, ma nema tu puno priče oko toga. I kaje najbitnije nije preteška👌😉🍻
Ali i ovaj benzin aspen je čudo, ko niie probal nezna kaj propušta, to je extra bust snaga još, ulje na najjače podmaziva i ide ko po loju. 🍻😉🍸👍

Druga stvar je raketa, 539R ona pa šlajsa da ni ne osjeti, isto malo čudno, ali ima štos, R model je jako nabrijana. 🍻🥂😳⬆️
Malo je bil i neki gablec, onak pod zub, jeger, luk,🍺🙂
E sad kad bi ja znal kolko sam metri napravil di bi mi bil kraj, al ja to neznam računat jer sam imal - 2 iz matematike, ili možda taj dan nisam bil u školi kad se to učilo.
Ali po svemu i sutra idem još koji hrast zrušit da nebu čista bukva, malo da bu mješano. 🚜🚀💪👌🍺

I ode dan, evo koja sličica.







































 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
176
Lepo odradeno 👍 pila dobro prede 👌👌ne vidim cepina nigdje, jedan alat koji jako olaksava premjestiti furke
A nema video kako reže 😕 nadam se da bude uskoro 😉😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@Spaceman cepin nemam, ja ti sve delam prek kičme, opće se nisam setil na njega. Al da ga imam sigurno bi pomogel puno🍻😉👍a bum možda nekaj doma napravil.
@Ivan KC je danas sam baš fest napravil, i sutra bi moral, al još imam posla doma, vrt nisam taknul, krumpir, moram orat i frezat za kuruzu, pa ti to najbolje znaš kaje stim posla. Nije nama lako kaj se profesionalno bavimo stim😉🍻💪bum ja sve polako napravil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh