• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,270
Zelite li reci 20 m3 ne vise od 2 sata na "furke" tj. "kolace"? Koliko ljudi?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,605
Ne mogu se tačno sjetiti sto posto baš ali mi smo ove godine jednom čovjeku ispilali oko 30 kubika tako nešto za nekih sat sat ipo vremena ali bilo 6 motorki.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa dobro je on to izračunao,ali si

Deda Marek zaboravio u izračun stavit pauze,pa jeger,pa slikanje,pa uživancija,pa slušat cvrkut ptica,pa čekati kišu..... :rolleyes:

Pa sad mi reci da to nije gušt? 🙂
Zakaj sam to pital, pital sam zato jer kolegica sposla je samohrana majka i kupuje drva na šumariji, i veli kak plaća 1500kuna piljene sa motorkom, to joj pile 3 dana poslije posla, plus kaj plaća kalanje drva. I naravno da je to meni sve bilo slupo kad mi rekla to.
Pa se ja ponudil da bum joj spilil badava, ali moram znat kolko to vremena mi treba. Najbolje vikend računat, ili u petak uzet slobodan dan pa petak i subotu imat za to piljenje. Niti benzin netreba kupit jer ja trošim aspen da ju ne mečem u trošak.
E sad kaj se kalanja tiče to sam joj rekel da bumo videli, moram kalač posudit da joj skalam, naravno isto besplatno sve.Sa sekirom joj to nebi skalal 2tjedna valjda. Meni nije jasno da neko tak može bit pohlepan.
Ja sam za pomoći kad mogu i ne sramim se toga.
 
Na vrh