• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
Lee,nisu moje. Na njuški 850 kuna ili zamjena za motorku 🤭
Šališ se?
Sad više ne znam što je povoljnije, motorka ili pila!
Nekad sam sa ocem pilio takvom pilom. Onda je jedan rođak počeo plakati kak mu sinovi nisu doma, žena nema vremena, a nema drva.
Ja se ponudio. Malo me čudno gledao - kaj taj klinjo zna piliti, ali kad smo počeli....nije vjerovao kako mi pila niti jednom nije zavibrirala. Drugi dan me tražio i platio.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Sva sreća da ti je šoferšajba tako čista ;) :LOL:
Sofersajbnu sam izgubio pre par godina i nikad vise nisam pomislio da je stavim. Jutros kad sam poso u sumu ispade mi jedno bocno staklo jer je put na tom delu bio preterano los.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Da, ima supersteer, odlična stvar za naše uske puteve.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Žalosno je da te prikolice postoje barem 50 godina u formi 6x6 a koliko vidim tek zadnjih 10 godina je to postalo kod nas zanimljivo, barem šta pratim po netu.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Na predhodnom videu ova kardanka nije nužno zlo, ova je dobro obrađena ima reduktor dobru osovinu.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Ja jos uvek ne mogu da verujem koliko je to dobra stvar. Jeste 4x4 mocan, ali 6x6 je prava moc. Ja sam koliko znam prvi i jedini koji je napravio kardansku prikolicu u mom kraju, a mnogima bi dobro dosla.
 
Na vrh