• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Radio sam puncu generalku na njoj...iskreno ja bi rađe svake godine slao novu pili dva puta na servis nego radio jedan dan sa tako nečime...
Sttipa pogotovo ova skroz desno, ali evo ako zanima koga imam dve partnice viška i 2 echo one narancaste od silnih kvaliteta ni jedna ne radi ali su dobre za prašinu 🤣
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,268
Kad nemas za bolje dobra je i ta. Bolje neg na ruke..nisu svi bili odmah pri lovi pa pljunu soma eura za novu...
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,212
Radio sam puncu generalku na njoj...iskreno ja bi rađe svake godine slao novu pili dva puta na servis nego radio jedan dan sa tako nečime...
Sttipa pogotovo ova skroz desno, ali evo ako zanima koga imam dve partnice viška i 2 echo one narancaste od silnih kvaliteta ni jedna ne radi ali su dobre za prašinu 🤣
@Krumpironja nemas ti promjera za tu pilu....
Salim se naravno...ali posluzi svrsi!!!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
A pa znam da nema...odnosno ima ali ne u velikom postotku...i zamisli sad kod mene sa takvom pilom radit di ti 70% vremena nosis na rukama i vrtiš je u svim smjerovima...:rolleyes: ni jedna se kod mene nije naradila ko 170...jednu sam skurio sad imam drugu.
Bane pa to potorsi dok se zagrije 🤣
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Ista stvar ko da dođe kod mene pilit drva sa svojom 🤣 u omjeru jednaki problem ako se mene pita, al kod mene bez problema napraviš drva za sebe i za prodat sa 170...da svake godine novu kupiš s obzirom na cijenu drva nebiš ni primjetio.
 

402

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
55
Za takav lijep dan je to to....😆 piva i mala Stihl 009 🤘🍺
 

Prilozi

  • IMG_5158.jpeg
    IMG_5158.jpeg
    98.4 KB · Pregleda: 76

402

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
55
Dobro ili loše?
Za tanko granje cistit je ok... i doma za male stvari....
 

Prilozi

  • IMG_5180.jpeg
    IMG_5180.jpeg
    55.3 KB · Pregleda: 60
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Dobro ili loše?
Nemože lošije.
Nekada davno u teška vremena sam je imao razdrndanu i jadnu ali u nedostatku mogućnosti sam morao da se patim sa njom.
Čitao tri očenaša za svako paljenje da je "omekšam" i da se smiluje i upali.
 

402

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
55
Auh onda te razumijem... i meni bi bilo isto..
Nešto joj nije pasalo da te tolko zajebavala 🤔 Ova pali dobro, dva puta se desilo isto da nije htjela nikako krenuti a poslije sve normalno... nemam pojma sto je to bilo..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh