• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Za one koji ne vjeruju u moć Malog mede
[YT]www.youtube.com/watch?v=fUHGQ9_TVI0[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kako ne, maksimalno 2 sata po jutru, a rakovica 3 jutra dnevno kad se jaaaakooo dobro zapne. Inače, lik više ne radi poljoprivredu, sad je samo u šumi, pa je rakovica otputovala i kupio si malog ursusa, 335 za pokosit 1 jutro livade i to je to. Ali rus izvuče drva i drva, a održavanje kao i kod većine, samo da vozi. A kakvi ga sve stručnjaci voze (uključujući i mene, ja se svaki put moram podsjećat kako idu brzine, a dok izađem na cestu zaboravim) dobro i vozi. Rus je čudo, uz malo održavanja ide on lijepo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
zgzac,

zakaj šlajsate tak duge komade. Da ih prepolovite i opet sve zakopčate kaj ne bi išlo dosta lakše.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nisam to ja ni itko moj @iwanho ....
Skinuto sa Jubitua
Ja nisam uspio snimiti svog 335 na djelu i ne znam postaviti video :icon_scratch:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Jeli nekome poznat gosp. Vladimir Papić iz Čazme, čovjek ima 3 kamiona i fura naveliko drvima? U privatnom životu vozi BMW X5.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nepoznam ali po napisanome je ili vrlo sposoban ili je kriminalac, uskok će odlučiti! :D

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Upravo to kolega. Doveze 10 metri drva, na oko na metar 7 i pol, a kad se krenulo piliti oko 5... Naplatio je 10, jer je bio kod krive osobe, ali uz neke veze, pronašlo se tko je i što je.. pa i susret s policijom međuostalim.. tak da se dio novca uspio vratiti... Malo žešči igrač, koji je trenutno napol dolijao.. Želim reći, da ne bi netko od članova nasjeo slučajno ili netko od prijatelja, itd....
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A zasto se drva nisu izmjerila?

duznost onoga koji prodaje ista je da ti dozvoli uvid u kolicinu prije istovara ili da slozi drva na nacin da ih je moguce izmjeriti nakon istovara,,,
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Zato kaj je to žena od 70 i kusur god, pa su imali prilku, a znaš i sam kak je tak stariji svet zalupan... I drva bez čekića još...I da je na metar pasalo, s obziom na rupa kolko je bilo, falilo bi bar 30%. Nigdje nisam vidio da se drva slažu u križeve....Uostalom, di tebi bude lopov bude dao da šta provjeravaš, a po složenom, vidim da to nije prvi put tako, imali su dečki fest iskustva.... Provjeravat možeš poštenog čoveka samo...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
I metre imaju skraćene , znači metar nije 100cm , ustvati jeste ali su kraći centimetri
Imaju te ''sabijene'' a maju i metrove kojima na početku fali 10cm , tako da i tu očekujte moguću prevaru jer sam to gledao svojim očima
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Nepoznam ali po napisanome je ili vrlo sposoban ili je kriminalac, uskok će odlučiti! :D

Sent from my move 2 using Tapatalk 2

:(happy)::icon_pray:
Al prvo treba dobiti Zlatnu kunu.....ja to zovem poljubac mafije.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Bude, prvo četvreoznamenkastu čestitku na koju je naletio, sad čekam i poreznu da ubacim.. ipak su drva bez čekića, ljudi na crno i tak.. čovjek invalid u kolicima, vozi kamion bez tahografa... bit če da je krive zaeb.. :D: onda može ova plaketa na kraju :)
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Evo jedan video od mene
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=vAYZf4tlin4&feature=youtu.be[/YT]
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Da smo mogli vise izvlaciti mi bih natovarili ,a ovako staje tuje.
A ovo je samo dio puta kroz sumu do glavnog puta. :cool2:
 

echoo

Član
Tu od
17 Pro 2011
Poruka
43
Samo da nema te muzike u videu. Nema ljepšeg, nego čuti zvuk traktora kroz blato i šumu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
sa takvom prikolicom niti ne možeš voziti više
izgleda da voliš blato odnosno teško ti je sa rovicom ispustiti tu vodu iz rupa a imaš gdje cca 5 min. posla pa onda vozi po blatu i vodi kad voliš da ne voliš nebi se snimo
:icon_lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
pravi primjer kak se ne smije delati ...
kad bi ti momak morao popraviti put iza sebe, nebi tako uživao u blatu...:icon_cool:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ak je bolje da je ovak vode u kolotečini. Ne prima se blato na kotače i ripne se ne pune s njim.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Prosle godine nismo imali problema sa blatom jer nije bilo kise ,a ove godine je stalno pada pa malo stvarala probleme.
Al svejedno svake godine odemo sa plugovima i skinemo srednji dio u kanale.
 
Na vrh