• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas malo navnul do šume da vidim kaj bum rušil na proljeće, dobro da sam kupil pilu novu, jer ne vidim skojom bi to bogel zrušit nek snjom, imam jednu bukvu i grab prek 70,do 90cm. Ali opet ak to zrušim ko bu to kalal, pogotovo grab, gore je šou program kak je kvrgavo🙂
Ali imam i lepi hrasti kaj bi malo zmješal.






 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nije nije, prikolica mora bit gotova do šume, onda da ju natovarim kak spada, da konačno raketa vleče za kaj je namjena njezina🙂
Imam cajta kroz zimu ju napravit, a i budem🙂sad kad sam krenul nema odustajanja.
Ma nezmam kaj bi sa hrastima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A bum ju na proljeće kresnul sigurno ak napravim prikolicu 🙂
E jebaj ga. Sad bi htel da dojdemo i prikolicu pomoči napraviti, a prije toga bi trebalo i garažu završiti, a u njoj smeta onaj kombi i djelovi od kola.....
A i Ferca treba ovu zimu restaururati
 

Najnoviji postovi

Na vrh