• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Evo ja upravo malo do šume došel da vidim kakva je situacija, i imam kaj videt, sve prešlo u mezgu, kak mi se vidi niš od rušenje sad, nesme se po zakonu nikak.
E kaj sad? Kaj ak nisam stignul? Sad moram pisat pismo u minastarstvo, šumariju, lugaru? Moram nekak posebno tražit dozvolu za rušenje, valjani razlog imam, nisam stignul, nije bilo cajta.
Mada čujem sve okolo sebe motorke kak delaju😳znači krši se zakon?
A baš imam lepi komada i još sam neodlučan kaj rušit. Imam volju i sve spremno, al cajta nemam, sad neznam kak bum dugo čekal odgovor da mi naprave iznimku za rušenje u mezgi🙂






































 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Mslo ti je to slika drva i nekog traktora. Mogel si još koju opaliti. Koliko si puta išel bez veze se voziti mogel si već celu šumu porušati. Nije tebi sila rušati. Da je, već bi koje drvo i palo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa sila mi je al ne stignem, a to kaj idem do šume mi nije dakeko, oko 4minute vožnje, al jednostavno nemam vremena, nemam i nemam. Opće neznam kaj napravit sad.
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Netrebas ti nikam iti iskat lugare, jer da i dobis dozvolu od Putina nebus nista napravio
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Kak to misliš?

Zakaj? Pa nemreš rušit kad očeš.
Istina, odnosno i ne bas, ima nekih caka kad mozes rusit, al svrha rusenja je bitna, raspitaj se kod lugara. No to nije niti bia bit mog posta... Sarkazam
 

Najnoviji postovi

Na vrh