• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,244
Ima , ali ja sam bio zadovoljan sa prethodnicom koja me polovna služila 21 godinu , neka i ova nova posluži toliko ja ću biti zadovoljan.
Ova je bila i na akciji od 10% pa je i to doprinijelo odluci.
 
  • Like
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
4,520
Danas sam otišel po ostatak drva koja mi nisu stala zadnji puta na prikolicu. Usput sam popravil krovište na svojoj šumskoj vikendici. Ispod je stavljena ljepenka v4, a gore daske od agacije piljene mojom omiljenom motorkom Stihl 070.
suma 06 1.jpg šuma 06 3.jpg suma 06 2.jpg
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,891
nije, ovo je druga pila, ali da presjeko bi ih sigurno, ova dva zuba su otkinula se prilikom obaranja kad je zakačio po cijeloj dužini ekser
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,948
Nekoliko puta sam ih rezao više komada, u stablima koja su bila neka vrsta ograde. Samo se vrhovi zuba zakrive.
 

djutrisa

Član
Tu od
18 Lip 2015
Poruka
40
Za sutra spremni.

1000032299-jpg.82265
1000032299.jpg
 

Frenki F3

Iskusan lik
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
643
Je, istina, nekad je puna prikolica zna biti dvosjekli mač. Ali, suho je i poznam šumu. Već je doma na dvorištu iskipano ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh