• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RAKOVICA

B

bojance

Guest
Pisao sam o tome da su mi na 539 od tereta izbile gumice na pumpi za hidraulik pa nije hteo lepo da dize. Otvorili smo ga i zamenili ih normalnim hidraulicnim gumicama i sad radi super. Inace fabricki su dosle neke obicne elasticne gumice. Verovatno je neko uzeo debelu proviziju da bi ih ugradio.
Srbija je to da ne poverujes.
 
R

Ratarko

Guest
Evo , upravo jedna Rakovica ispred moj kuče došla ...
Samo još jednom da čujem da Rakovica nevalja , svi ste gotovi :wink: :lol: :D :) 8)

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ovo je prava rakovica,baš ko da je iz vode izašla... :p

Pa zar si dvoumio kad sam rekao da je to super traktor , hehe ...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ni sekunde,ratarko...ali ova slika kao da je iz horor filma...čekaj jel to kao ono normalni traktor sam bez haube i tako se lik vozi?
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ni sekunde,ratarko...ali ova slika kao da je iz horor filma...čekaj jel to kao ono normalni traktor sam bez haube i tako se lik vozi?

Da , nema haube ali načinio si veliku grešku u razmišljanju ... :shock:
Naime ovaj traktor nema vozača , ne-ne , on ima dva vozača :!:
Tako je , za sigurno upravljanje ovom strojčinom potrebna su dva vozača...
Upoznao sam ih , prvo sam mislio - gotov sam ubit če me , koji me vrag tjero da slikam tuđi traktor bez dopuštenja . Onda sam vidio da su to pravi bečari i da se poznamo , čak su mi rekli da stavim slike na internet !
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e stvarno...ja takvo šta ne bi vozio...zahebavaš da trebaju dvojica za upravljanje,šta jedan drži drugog da ne ispadnu? :lol: gdje samo stanu dvojica?
 
R

Ratarko

Guest
Nema zafrkancije , jel vidiš onu okruglu stvar na mislim petoj slici , to je za paljenje , trebaju dvojica da vuku da bi upalio a i tijekom vožnje ima dosta intervencija koje suvozač obavlja.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa prije bi reko za tvog masseya da trebaju dvojica,ono pilot i kopilot,hehe...ali ovo nije sigurno za vožnju...jel se oni s time zafrkavaju po selu ili zbilja rade?
 
R

Ratarko

Guest
Koliko sam ih skužio služi ima za vuču labudice za drva , idu u šumu sa tim traktorom ali vačeras su se zaputili do lokalne birtije .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma odma sam i mislio da su neki pajdaši,samo im je žuja na pameti...treba bit lud da voziš tako šta..
 
B

Bobo

Guest
Da se decki nistw MALCICE zeznuli??

To je djeco draga ZETOR, a ne rakovica. Na njega ide Rakovicin motor sa ZMAJ-a 780 na saraf, i ima jedan takav zetor ovdje blizu mene, samo je kompletan. I ne biste vjerovali, radi u sumi...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo , tako proste riječi koristiš , morati češ i ovu temu zaključati zbog prevelikih strasti :wink:
 
R

Ratarko

Guest
Ma ok , jesi bio na FP , tamo sam isto poslao slike i malo popričao sa frabrne-om ? Ajde odi pa vidi što sam mu odgovorio i prokomentiraj ... Ako imaš volje , naravno :D
 
B

Bobo

Guest
Zadrugar? Ja sam uvjeren da je to stari Zetor...

O zadrugaru sam cuo samo price, i nikada ga nisam vidio u zivo, tako da mi mozes prodat muda pod bubrege u ovom slucaju...

Svasta, ali da je motor od kombajna, to sam znao 8). Nisam jos za baciti...


Uglavnom, traktor je bas cool, ali opet ja se bez blatobrana nikuda ne bih vozio...
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , ima tu puno zamki i klopki...
Å ta kažeš na četvrtu sliku iz te serije sa našeg foruma i grb koji na haubi ?
 
B

Bobo

Guest
Vidi vraga...

Cuj, kad je vec sklapano od svega i svacega, mozda je i prednji dio haube uzet s neke rakovice... Sad vidim da to nije zetor, jer nikada zadrugara nisam vidio, tako da nisam kompetentan pricati o njemu...


Daj mi reci da li ja to vidim pumpu za servo na tom traktoru, samo nema remena na njoj?
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , kažem ti ja hrpa klopki na tome traktoru :lol:
Hauba je original sa toga traktora.
Pumpa ti je od hidraulika , kad ti treba hidraulik , nabaciš remen i ožeži po oranju ...
 
B

Bobo

Guest
Svasta... ja bas mislio da su stavili barem servo na "to" ali ipak nisu...

Da to nije slabasna pumpa za hidraulik?
 

Najnoviji postovi

Na vrh