• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rasipači

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
15fn7mu.jpg
[/IMG]


I kod nas stigao novi :biggrin:
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Kupio i ja rasipač Megametal 300 kg,po viđenome jako dobro izgleda,a nije puno košto.
Evo par slikica..


 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Re: Rasipacipa

Mislim da je orginal jer bi se valjda vidlo da je rađena ,a i iste je boje ko i postolje.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Prinova kod mene , rasipač Vicon PS 753 , kupio ga u vizualno lošijem stanju i kompletno uredio





 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Izgleda kao novi :(clap): . Nego vidim pokraj rasipača da imas jumbo vrecu od fixkrafta. Kaj ti to ?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Imam u jumbo vrečama piljevinu u dvije vreče za poštrajiti malo tamo gdje nije rešetkasti pod u pripustilištu

A prije je bila smjesa nutra , to sam od kumica donesel par vreča , oni su hranili sa time jedno vrijeme,.
 

adjuri

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
1
rasipa za gnojivo grass-rol

kupio sam rasipač za gnojivo grass-rol 500l mislim da nije dobro sklopljen rupe se ne otvaraju dovoljno:icon_e_confused:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,826
Re: rasipa za gnojivo grass-rol

A da se prvo predstaviš ?
Neznam da li ostali znaju kakov je to rasipač ali ja nemam pojma pa eto zbog takvih kao ja (neupučenih u svijet takvih strojeva) sasvim lijepo bi pasala slikica stroja.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Stvarno je perfektno sačuvan.Jasno mi je za cijenu,nego i ja tražim nekakav rasipac.A mislio sam da je novi pa da znam i tu informaciju.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
To mi je od kolege, tam di si ti uzel plug, poprati malo njegove oglase, imal je nedavno lijepe
rasipače 803 R i 804 R, naravno prodani... Ima nekad i veče manje.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Antonio,ne znam zašto ali taj tvoj kolega mi se neće javiti.Valjda zato jer zna da mi je prodao povareni plug...
Ps.jel mi mozes dati njegov link on njuskalo stranice da vidim sta ima,jer onu na kojoj je bio moj plug vise nema oglasa na njoj...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Antonio, dok taj tvoj kolega sve njih dobro naftira svi izgledaju ko novi :D:

Jel prodal Hassiu sijačicu?
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Pozdrav, dali je neko koristio rasipac đubriva za posipanje soli i rizle. Dali se mora rasipac sta prepravljat da bi se koristio za posipanje puta.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Da li tko koristi rasipač mineralnog gnojiva hmezad?

Imam jedan takav, lani sam ga sredio ali ga nisam još koristio... probao bih ove godine, pa me zanima da li postoji kakva tablica za norme razbacivanja?

500kg/ha bih bacio, ali iskreno, nemam pojma kako to poštelati :D I kojom brzinom ići sa IMT 539, pa bih bio zahvalan ako mi netko može objasniti malo
 
Na vrh