• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
ja imam jedan Renault na ponudi 120 ks 91.g. 6250rh pa mi tip kaže ovako da ti traktori imaju Stayerove getribe i da ima Fendt-ove motore, na traktoru je pučeni blok i zavaren ali ipak malo pusta dosta solidno stanje a i mjenjo bi se za moj Hurlimann H 490 100ks 85.g. uz moju nadoplatu e a kolko je tu istine kažite mi vi koji znate
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
renault je do negdje do 1995 godine koristil MWM motore znaci ne fendtove motore, jer fendt nije imal svoju tvornicu motora vec uzima danas deutz a prije MWM (deutz je kupil tvornicu mwm) i nesto malo MAN motore , nego motore istog proizvodjaca kojeg i fendt, a stayerove getribe je imala njihova 52/54 serija i ta serija se proizvodila od 91 do 2000 jedino kaj u toj seriji nema traktora od 120 ks vec ima 110ks ( model traktora 120-54) i 123 ks (133-54) .[/quote]



hvala ti na podatkima branko ispitat ću o točnoj oznaki (počinje sa 120 to 100%)pozdrav
 
G

Gogo1207

Guest
Prvo pozdrav svima na ovome forumu.

Evo ovako, planiram uzet Renault 103-54TxTurbo-tractonic,1996.g.
jedino što me muci je to sto mu neka naradansta lampica blica ili svijetli sa desne strane sjedala,
ali blica i svijetli samo kada se radi sa rucicom od hidraulike kada se traktor ugasi i ugasi kontakt
i ponovo se da kontakt i traktor upali više ne svijetli dok se opet neradi sa ručicom od hidraulike.
Jel zna netko sto bi to moglo bit, mi smo predpostavili da bi greska trebala bit u filteru ulja?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ne bih znao sto je ta narancasta lampica. Meni je na masseyu na tabli svijetlila narancasta lampica sa zupcanicma. To je bio znak za promjenu filtera ulja od mjenjaca jer su uskoro ostale samo puzne brzine. Vrijeme je novac, hehe.
 
A

Alen

Guest
Slik000.jpg
 
K

kocol

Guest
evo i video
[youtube:1uu38rm7]CWBG-TrhIt0[/youtube:1uu38rm7]
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
proljetno drljanje i podsijavanje livade ili pašnjaka,što li je već... eto,to radi. ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ajde da osvježimo temu:
Ja se sjetio da imam slika od Landinijevog prethodnika: Renault 75-34, 89.god, 70ks MWM motor, 24+24 getriba, 30km/h, mehanički reverzor...po meni jako dobar traktor, a prodan je samo radi kupnje novoga plavca :D









 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Marko355 kaže:
Izvana kao da gledam Sonaliku!
Onda krivo vidiš :mrgreen:
Traktor je stvarno dobar...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Marko355 kaže:
Izvana kao da gledam Sonaliku!
No coment...

2 M.M.: za koliko europljana je reno otišao?
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
petar kaže:
2 M.M.: za koliko europljana je reno otišao?
Za 8200 europljana otišao on s Bilogore negdje u ravnu Slavoniju :D
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
ima li neko slike zglobnog traktora Renault, trazio sam po internetu ali nisam uspio naci....cuo sam da je slican tomi Vinkovicu 732
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
M.M. kaže:
petar kaže:
2 M.M.: za koliko europljana je reno otišao?
Za 8200 europljana otišao on s Bilogore negdje u ravnu Slavoniju :D
renault je u sibinju kod slavonskog broda i za sada je sve ok.inače to su odlični traktori a najveća mana im je cijene rezervnih dijelova.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
josip123 kaže:
renault je u sibinju kod slavonskog broda i za sada je sve ok.inače to su odlični traktori a najveća mana im je cijene rezervnih dijelova.
Ne znam jel sam dobro skužio, misliš baš na ovog "mog" renaulta? :scratch
Ja sam ga prodao nekom kod Našica, a znam da ga je on ubrzo prodao dalje jer se vjerojatno bavi trgovinom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh