• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
M.M. kaže:
josip123 kaže:
renault je u sibinju kod slavonskog broda i za sada je sve ok.inače to su odlični traktori a najveća mana im je cijene rezervnih dijelova.
Ne znam jel sam dobro skužio, misliš baš na ovog "mog" renaulta? :scratch
Ja sam ga prodao nekom kod Našica, a znam da ga je on ubrzo prodao dalje jer se vjerojatno bavi trgovinom...
da to je taj sa slike, kupljen je kod našica i na satu ima preko 23000h i sat stoji?jesu li mu to pravi sati?
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
josip123 kaže:
da to je taj sa slike, kupljen je kod našica i na satu ima preko 23000h i sat stoji?jesu li mu to pravi sati?
Hehe...ajd baš mi je drago da smo se ovako našli :D :mrgreen:
Mi smo ga prodali negdje u rujnu, ne sjećam se točno....ali čim je čovjek rekao da će ga prepisat kasnije bilo mi je jasno da ga želi preprodati, ali dobro, ja zadovoljan koliko sam dobio za njega, a on ako može nek još zaradi na njemu...
E puno me pitaš za sate...kod mene je bio 2 godine, isto smo ga kupili od čovjeka koji ga je uvezao iz Njemačke valjda i sat je već onda malo radio, malo ne.to me malo i živciralo, pogotovo što kazaljka ne radi (mislim da je kazaljka čak zalijepljena za podlogu, rastavljao sam sat da vidim da nije možda sajla pukla ili tak nešto...). Ja sam s njim u tih dvije god napravio možda 600 rh, i mislim da je brojčanik jedno kratko vrijeme radio pa onda stao... :scratch
To je MWM motor i koliko sam čuo oni prolaze skoro do 20 000 rh do generalke tako da je na ovom vjerojatno rađena generalka prije kojih 5 ili 6 000, a vidiš i sam da je motor suh ko barut i da ne dimi previše tak da mislim da ćeš napravit još puno posla s njim.
Al sam se raspisao...
Ako te bilo šta zanima još slobodno pitaj i preko privatnih poruka.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
M.M. kaže:
josip123 kaže:
da to je taj sa slike, kupljen je kod našica i na satu ima preko 23000h i sat stoji?jesu li mu to pravi sati?
Hehe...ajd baš mi je drago da smo se ovako našli :D :mrgreen:
Mi smo ga prodali negdje u rujnu, ne sjećam se točno....ali čim je čovjek rekao da će ga prepisat kasnije bilo mi je jasno da ga želi preprodati, ali dobro, ja zadovoljan koliko sam dobio za njega, a on ako može nek još zaradi na njemu...
E puno me pitaš za sate...kod mene je bio 2 godine, isto smo ga kupili od čovjeka koji ga je uvezao iz Njemačke valjda i sat je već onda malo radio, malo ne.to me malo i živciralo, pogotovo što kazaljka ne radi (mislim da je kazaljka čak zalijepljena za podlogu, rastavljao sam sat da vidim da nije možda sajla pukla ili tak nešto...). Ja sam s njim u tih dvije god napravio možda 600 rh, i mislim da je brojčanik jedno kratko vrijeme radio pa onda stao... :scratch
To je MWM motor i koliko sam čuo oni prolaze skoro do 20 000 rh do generalke tako da je na ovom vjerojatno rađena generalka prije kojih 5 ili 6 000, a vidiš i sam da je motor suh ko barut i da ne dimi previše tak da mislim da ćeš napravit još puno posla s njim.
Al sam se raspisao...
Ako te bilo šta zanima još slobodno pitaj i preko privatnih poruka.
ma traktor je od komše a mi smo stalno u kontaktu i često pričamo o strojevima.simpatišem renaulta pa je možda i moja riječ bila presudna kod odabira marke.je kod tebe traktor bio ok.sutra ti se možda javim sa komšom,možda on ima nešto za pitati.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ajde da ne zauzimam tu na forumu puno prostora poslat ću ti poruku...imaš gore lijevo kraj profil/postavke, pisat će ti jedna nova poruka...
 
A

amt61

Guest
Evo me na mom kompjuteru .Nisam ništa gledao u vezi onih čaura,nisam imao vremena ali sam shvatio o kojima je riječ.Kad ste prodavali traktor dali je imao poteznicu i toplinger.Poteznica je od Torpeda a toplinger je sasvim nov.Sad se spremam da riješavam prednji trap.Ako budeš kad išao prema Sl.Brodu slobodno navrati.Sibinj je na glavnom putu N.Gradiška-Brod i ja sam na glavnom putu u ulici Sibinjskih žrtava.Samo se najavi da budem kod kuće.
 
A

amt61

Guest
Neznam dali si dobio moj odgovor ja nisam baš neki znalac za taj posao ali evo pokušat ću ponovo.Na trapu su se zajel bolcnovi na cilindrima za skretanje 1-1.5mm. navrati kad budeš išao u Bosnu.Ako ideš preko požege moraš proći kroz Sibinj.Ja sam na glavnoj cesti,bit će mi drago samo mi se najavi da znam biti kod kuće.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
šta kažete na ovoga renaulta?
Tuningtraktor.jpg
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
prodao ga je još prošle,a možda i predprošle godine.komšo je sa njim super zadovoljan,a traktor na satu ima preko 23000h.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ah...sad me nostalgija hvata... :cry: :cry:
Vidim neke preinake na auspuhu, ostalo mi sve izgleda isto izvana...zadnje staklo koje je stari razbio pa smo stavili novo, zadnja lampe, prednje lampe gore, pretapacirano sjedalo...

Prodan je u jesen 2008. prije kupnje Landinija. Što se tiče radnih sati, došao neki mlađi čovjek pogledati traktor i čudi se čudi, na brojčaniku 23 000...kaže on pa to ne mogu bit radni sati, ne može imati toliko puno, to moraju biti kilometri :D :mrgreen: Očito ne zna što je to MWM motor i općenito Renault kao traktor.

E da sam prije 2 i pol godine znao što sada znam taj bi traktor ostao kod mene, a tad nam je kao bio prevelik za drugi traktor :madmana: :madmana: Čovjek uči na greškama.
Nek pajdo sredi one neke sitnice ako već nije i bit će prezadovoljan, uz redovno održavanje taj će traktor napraviti još puno posla.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
čuj taj traktor je kod njega jako malo radio i možda opet bude na prodaju.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Da ga opet kupim natrag? :D A kome da prodam kineza... :scratch :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
M.M. kaže:
Da ga opet kupim natrag? :D A kome da prodam kineza... :scratch :scratch

Mjenjaj kineza za francuza :)
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
i ja kažem i to što prije,samo je problem što komšo vjerovatno ne želi imati posla sa kinezima.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Dečki, dečki...da se vas pita renault bi opet bio kod mene, ali nije to tak jednostavno...kineza ne smijem prodat još 3 godine baš da i nađem kupca, a ko za vraga u zadnje se vrijeme popravio i ne trga se :D :mrgreen:
Nagovori ti komšu da si ostavi taj traktor, koliko god malo radio, jedino ako ne misli da će na njemu zaraditi bar tisuću eura, a tko zna...bile su možda niže cijene polovnih kad sam ga ja prodavao, nego danas
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
A kakvih nisam? :D :mrgreen: Otišlo je nekih 10 000kn do sad na poravke u dvije godine i 800 radnih sati...ali ovo nije ta tema, poslat cu ti p.m.
 

Najnoviji postovi

Na vrh