• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RENAULT

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
On pokazije 31,a vozili smo se s autom iza njega i mjerilo je 40
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moj na satu pokaže 30 a na navigaciji i na semaforu u ilovoj 32.Moj nije brz jel je iz Francuske a tamo ne smije iči brže od 32,a u njegovim papirima piše da ima 40 kilometarski mijenjač,nije mu zadnja brzina blokirana kako to francuzi inače rade,valda je onda ipak taj sporiji mijenjač.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Mi čmo blokadu skidat
Ajd javi gdje se to skida ili tko ti to radi,možda i kod mene ima neka caka.Danas dođem na tehnički u KT i nemožemo nigdje nači broj šasije,ima na pločici u kabini jedino,jel znaš gdje mu se to nalazi?
 
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Na mom je bio,ima sve izvode,samo fale poluge i to

Ja sam napravio ploču koju kopčam na mijesto gdje dođu utezi i satavio ruke od prednje zetorove hidraulike one su dovoljno jake,i to dižu dva dvoradna celindera,a treba mi za ralicu i uteg kada nešto radim.
 

sato

Novi član
Tu od
10 Kol 2013
Poruka
5
Pozdrav,

pregovaram za kupnju Ceresa 2002g. stoga molim za par savjeta.
Naime traktor je kod Traktor marketa u vrbovcu i ima cca 7.000 sati (tako bar piše iako mi se čini da ima barem + 2.000 obzirom na stanje unutrašnjosti).
Ima li itko iskustva sa dotičnim modelom? Kakvi su za održavanje (JD mašina), svaka informacija više nego dobro došla.
Da li je netko kupavao u Vrbocu traktore, iskustva ?

Unaprijed zahvaljujem
 

sato

Novi član
Tu od
10 Kol 2013
Poruka
5
Molim za pojašnjenje!!

Da li je problematičan taj traktor ili trgovac sa istima?
Moze li malo više ionformacija ako nije problem.:(hi):
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Molim za pojašnjenje!!

Da li je problematičan taj traktor ili trgovac sa istima?
Moze li malo više ionformacija ako nije problem.:(hi):

Ja sam kod njega kupio u prolječe renola al 91 godinu,isto ima malo više od 7000 r/h,kao stvarni sati,tako svi kažu,i ja sam jako zadovoljan za sada,al taj noviji za johanovim motorom namam pojma ništa o njima,navodno su veliki potrošaći.Ja sam uzeo od njega traktor na probu i pasao mi je po svemu a najviše po cijeni,i kupio sam ga,sada da ga idem prodavati nebi ga dao za novce koje sam ja dao za njega,tažio bi više.
 

sato

Novi član
Tu od
10 Kol 2013
Poruka
5
Koji model si kupio i ako nije tajna koliko te je došao?
Moram primjetiti veliki nesrazmjer u cijenama npr. 1994 god. 85 ks u sloveniji 12000€, a za kojih 1000€ više Ceres 2000g. E sad da li je tolika razlika u kvaliteti ili šta?????
Mislim ruku na srce 6-7 sezona rada i nije baš malo obzirom da znamo da se ipak radi o radnim strojevima.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Koji model si kupio i ako nije tajna koliko te je došao?
Moram primjetiti veliki nesrazmjer u cijenama npr. 1994 god. 85 ks u sloveniji 12000€, a za kojih 1000€ više Ceres 2000g. E sad da li je tolika razlika u kvaliteti ili šta?????
Mislim ruku na srce 6-7 sezona rada i nije baš malo obzirom da znamo da se ipak radi o radnim strojevima.
145/54 103 kw,72 000 + PDV sam ga platio
 

Najnoviji postovi

Na vrh