• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reparacija IMT 577- DV

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
560 ima M-34 motor na sebi, borung 91
565 ima Dm-34 motor na sebi, borung 91
577 ima S-44 motor na sebi, borung 101

Rupe u klipovima i ostale gluposti ovaj čas nisu bitne.

Da li na 560 može ić motor od 577 bez ikakvih pripasivanja. Da li pašu svi šarafi i rupe na jednom i drugom?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Da li na 560 može ić motor od 577 bez ikakvih pripasivanja. Da li pašu svi šarafi i rupe na jednom i drugom?
To je več neko pital, pa je neko (a ja znam i ko) rekel da paše u šaraf, samo je auspuh sa kontra strane, a ja nemogu sa sigurnošču potvrditi jer nisam nikad probal mada
3b155e67bc4f655d9a11064.gif
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Ma strpljenja ima i živaca i volje...
Kad ti ima ko od prijetelja pomoć moram ih pohvaliti jer ja i brat ne bi mogli sami..
On više predvodi oko mehanike a ja limarije... :partyman:

e nevene jesi ti sebi sračunal kolko će tebe izać taj tvoj traktorić ma si mogal za te pare pravi traktor uzet
 
N

Neven 533

Guest
e nevene jesi ti sebi sračunal kolko će tebe izać taj tvoj traktorić ma si mogal za te pare pravi traktor uzet

Oko 7000 eura i to je pravi traktor jer će sve biti novo a od IMT drugu marku nikad neću uzimati jedino ako ih prefali :D
 
N

Neven 533

Guest
dobro ajd nije previše ako složiš kak treba

Pa mora se složiti kako treba imat će sve 4 nove gume pofarban i najvažnije kočnice... :D
Tako da sam miran sa majstorenjem malo duže...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Pa mora se složiti kako treba imat će sve 4 nove gume pofarban i najvažnije kočnice... :D
Tako da sam miran sa majstorenjem malo duže...

ja sam svoj dotjero kao nov jeali ako hoćeš da sve funkcionira besprijekorno na imt uvijek imaš nekih šarafanja
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Oko 7000 eura i to je pravi traktor jer će sve biti novo a od IMT drugu marku nikad neću uzimati jedino ako ih prefali :D

ako si to sve novo stavljo kao što si reko sa 2000 eura si kratak gume su ti sa zračnisama sve 4 blizu 10000kn
 
N

Neven 533

Guest
ja sam svoj dotjero kao nov jeali ako hoćeš da sve funkcionira besprijekorno na imt uvijek imaš nekih šarafanja

Pa ne bi trebalo imati što šarafat kad sam sebi radiš polako bez žurbe.
Al eto nije to ni novo uvjek se nađe posla...
 
N

Neven 533

Guest
ako si to sve novo stavljo kao što si reko sa 2000 eura si kratak gume su ti sa zračnisama sve 4 blizu 10000kn

Prve su nove na njemu zadnje samo trebaju..
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
kod nas je ruma, galaxu, kako se ves zove, velicine 16,9R34 kosta 300 EURA sa ugradnjom
 
N

Neven 533

Guest
kod nas je ruma, galaxu, kako se ves zove, velicine 16,9R34 kosta 300 EURA sa ugradnjom

A ti neznam ja ću sebi Mitas staviti čuo sam da je najbolja tako da dura ....
 
B

Bobo

Guest
Da li na 560 može ić motor od 577 bez ikakvih pripasivanja. Da li pašu svi šarafi i rupe na jednom i drugom?

Treba ti motor i po mogucnosto kljevka od 577. islim da se moze prepraviti koljevka od 560, podbacivanje m plocevine pod dva sarafa (mjesta rupa pasu, ali koljevka na par mjesta "bjezi" oko 1cm od kartera.

Ako se ne zelis igrati s koljevkom, uzmes i koljevku od 577 i to je to





Po mnogima, ovo je savrsena kombinacija traktora, jer imas trobrzinca, s 28" felgama i motorcinu koji to sve moze bez problema tjerati. 577 ima 30" tockove iza, ali je u oranju za nijansu sporiji, recimo da su tu negdje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh