• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reparacija / Torpedo 7506

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Sve je i vše nego za 5 :prayer: :prayer:
Jedina mala zamjerka sa moje strane je kaj nisi metnul jednu cijev za grijanje gore na vjetrobransko staklo ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Bilo je nekad (na originalu) izvedeno da puše gore na staklo, ali treba puno više crijeva, i dosta slabo je puhalo gore jer nema ventilatora koji bi tjerao zrak. Ovako dolje je super i zadovoljan sam sa grijanjem.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
vedrankc kaže:
Tu inače ide guma, ovako sam ja to rješio, u biti tako je original

to si sad išao slikat?? :)
pri tebi je sve više to orginal i sigurno da se u kabini ugodnije vozit

e kod mene nije sve oriđiđi već sam spomenul neke razloge ali možda to sredim da bude bar donekle

jedan prigovor ,cijevi od grijanja nisu orginal izvedene odnosno fali ti onaj dio na kraju na koji dolaze kao "leptir zatvarač"(da možeš otvorit-zatvorit)
nemoj zamjerit :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Da te cijevi je malo jeb.... spojiti.

Markach kolko se meni čini protok zraka se zatvara na onoj klapni na slici
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
da,ali jos jedna dolazi na kraju tih flexbilnih crijeva ,tako smo bar imali na novi 55-ici a i na ovom imam
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Da, znam kako je original (i ne zamjeram na primjedbi :D ), na originalu je bilo napravljeno tako da zatvoriš puhanje pod noge, i da onda jače puše gore na staklo. A kod mene nema puhanja na staklo, tako da ja isključujem grijanje na preklopki na motoru. Da sam stavio te zatvarače moglo bi se desiti pregrijavanje motora, ako ostane uključeno grijanje i zatvorim taj zatvarač u kabini, onda topli zrak nema kamo. Zato je ovako kod mene s razlogom ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Da točno u pravu si. Sad mi je slika došla u glavu :oops:
 
B

Bobo

Guest
Vedrane, ajd, pogledaj opet onu sliku i prokomentiraj opet polozaj volana u onoj 75-ici...

Uzmi u obzir koliko se vidi koji prednji tocak, onda one okomite cjevi na kabini kod donjeg stakla kroz koje gledas u tocak, preko desne je volan, a lijeva se cijela vidi i jos ima lufta. Onda u odnosu na haubu pogledaj takodjer da je u desno, a i prema instrument tabli nije u sredini...

Blatobrani jednako ulaze u sliku, sto ce reci da je stajao otprilike u centru traktora kad je uslikano, ali opet, volan mi tamo ne pase...
 
B

Bobo

Guest
Ak ti kazes da je tako, onda vjerujem...

Samo mi nije jasna instrument tabla, sasto nije "u centru" s volanom... rupa kroz koju prolazi stub volana je sa strane, a ne u sredini... to me isto malo zbunjivalo.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Rupa je većeg promjera, zbog toga da lakše može odmaknuti instrument tabla dok se popravlja elektrika. Rupa se ne vidi jer tu dolazi plastični prsten koji to prekriva.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Nikako da TX-a završim, evo do koje faze sam došao
DSC08754.jpg

DSC08755.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pa dobro je još malo i stakla budu sva gore ;)
Inače meni je prekrasan :D
 
B

Bobo

Guest
Ne vjerujem sebi da cu ovo napisati...

Svidja mi se kako IZGLEDA ovaj traktor... dakle, samo izgled njegov ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
muhanicar kaže:
Pa dobro je još malo i stakla budu sva gore ;)
Inače meni je prekrasan :D
Ima ti poljoprivredna škola jednoga, pa ga možeš pogledati uživo ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Pa normalno Bobo. Kao i meni. Ali samo zato kaj je crveni ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Bobo kaže:
Svidja mi se kako IZGLEDA ovaj traktor... dakle, samo izgled njegov ;)


vedrankc lijepo si uredio traktor.
Samo staviš veliki IMT znak sa prednje strane i sa boka naljepnice od IMT
i Bobo je kupac :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Je, klinac... Ne bus docekal dana kad bu Bobo svojom voljom i svojim penezima kupil torpeda...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
ZJ kaže:
Ima ti poljoprivredna škola jednoga, pa ga možeš pogledati uživo ;)
Znam i vidio ga.
I tvoj je crveni al ne baš po mom ukusu a i znaš kakve boje su mi kolica ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh